Přejít na obsah

Spotřeba


mvh

Doporučené příspěvky

Mno, já jsem popsal svoji zkušenost. A ta byla, jak jsem výše uvedl. Tolik k tématu nepodložené řeči.

Ergo - kdyby se jezdilo jako v A a IT, byli bychom spokojenější všichni ;)

Vždyť jsem to psal ... Takže pro některé z Vás je jediný rozdíl v tom, že v zahraničí se vezete hezky v pravém, pohodovou 100. Dělejte to tak i tady a budeme spokojeni všichni.... Jinak ale nemáš pravdu, že se jezdí v zahraničí jinak. Jen někteří z Vás jezdí jinak a proto to tak i vnímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolená Slovensko, najeto 700 km po okreskách, dálnicích a po městech, stále puštěná klimatizace. Průměrná spotřeba dle palubního počítače 5,1 l/100km což považuji za skvělou práci řidiče a auta :palec2: . Jízda 90km mimo obec, 50km v obci, dálnice max. 140km/h. Motor 1,4 TDi 59kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze aktualne. se mi podarilo Trojanovice - Frydlant nad Ostravici dostat na 4.3 vecer 1.8 kolem 10 hod., bez klimy 2 osoby plny kufr. Cestou na Ostravu pak jsem trosicku tomu pridal na R56 a tak celkove jsem skoncil na 5.7l/100km (90-130km/hod na Rku tech 4.3 bylo vleceni za auty prevazne v obci, tj. cca 60km zvlnenym terenem). celkem to bylo 52km za 45 min.

Smulu mam, ze bydlim na kopecku, takze poslednich 300 metru me stoji 2 desetinky na finalnich 5.9. :( takze to casto kontroluji uz pod kopcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze aktualne. se mi podarilo Trojanovice - Frydlant nad Ostravici dostat na 4.3 vecer 1.8 kolem 10 hod., bez klimy 2 osoby plny kufr. Cestou na Ostravu pak jsem trosicku tomu pridal na R56 a tak celkove jsem skoncil na 5.7l/100km (90-130km/hod na Rku tech 4.3 bylo vleceni za auty prevazne v obci, tj. cca 60km zvlnenym terenem). celkem to bylo 52km za 45 min.

Smulu mam, ze bydlim na kopecku, takze poslednich 300 metru me stoji 2 desetinky na finalnich 5.9. :( takze to casto kontroluji uz pod kopcem.

To musi byt brutalni kopec, aby na nem byla spotreba 46l/100km :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta do Chorvatska FABIA COMBI 1.4 16V 63 kW, 2 osoby+plný kufr

Cesta tam přes noc 1025 km, spotřeba 5,9 l/100km, dálnice 100-120km/h, město 50km/h, mimo město 90km/h, klima zapnutá 1/3 cesty, rychl.průměr 83km/h

Cesta zpět přes den 1165 km (v tom i výlety), spotřeba 6,3l/100km, dálnice 110-135km/h, město 50km/h, mimo město 90km/h, klima zapnutá 2/3 cesty, rychl.průměr 89km/h

Celková spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: tak ja aktualne spotreba 0l :) Snazim se ted jezdit MHD v Ostrave:) Nikam nespecham, takze si tu hodinku do prace v saune busu a tram muzu dovolit :) Ale jen co zacne semestr a treninky, tak zase skoncim jako vdecny sponzor DPO s pulrocnim kuponem a jezdenim v aute. Vim, ze to je tak drazsi, ale pri me skleroze si nahodne kupovat jizdenku a stesti na pany revizory by dopadlo jeste draz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to tak. jsou to vesmes kratky vzdalenosti. proste to co jezdim pravidlene do prace a zpet. cca 2-3km. Kdyz pojedu z jedny stany UL na druhou coz je cca 15km, tak to bude o necem jinym. tam sem kolem 7-8 . Asi tak nejak, nesleduju to porad. Dlouhodobou mam kolem 7,4. Snizujou to mimomesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...