Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Mam pro vas par zajimavosti z 5000km dlouhe cesty:

- Motor uz si po 10000km sedl a spotreba dale klesa na prumer 5,4l (polovina cesty odjeta po dalnici 140km/h)

- V 8000km se rozsvitila kontrolka oleje. Dolil jsem asi 3 deci francouzkyho Shell Helix Ultra Diesel 5w30 za 50e 5l

- Na zimakach auto hodne lita na strany. Casem by to chtelo letni 16"

- Tempomat jsem nestihl nechat namontovat, tak drevenela noha.

- Mam z Toura radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super...a kolik uz mas najeto celkem?

Na pokles spotreby taky cekam - pri 120-130kmh se to drzi kolem 5,8-6,1 (najeto 4000) - ale furt je to relativně málo :-)

to litani auta potvrzuju - na dalnici to proste hopská a obavam se ze na letnich 15" to nebude lepsi :-D

Editováno: , autor: Standis
není potřeba citovat předešlý příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOGAN :smich: Jednou jsem v tom jel lol HARD CORE...to auto je jak doma dělaný...

Jo a nejvíc mě fascinovalo, když jsem zabouchnul dveře jak se ty tenké plíšky s titěrnejma výztuhama doslova rozvlnili :punk:

Poklepal jsem si kotníkem na dveře Logana a pak jsem letěl k Oct Tour a poklepal si na její dveře. Dost podstatný rozdíl ve zvuku :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už už jsem se dočkal po 3 měsících - červená corida sportpacket,1,9 TDI....ale mám ji na salonu a čekám na peníze od pojištovny ,protože mi bylo odcizeno vozidlo 26.10. a dodnes mi pojištovna nevyplatila peníze..... jaký máte zkušenosti vy a do jaké doby musí pojištovna splnit svoji povinnost....mě připadá,že mi zákazníci musíme vše včas platit,ale oni si dělaj co chtěj... :(

jo a píšu konkrétně o GENERALI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od soboty je doma.... hurá.. :D

Jinak jsem teda taky koukal jako blázen, že nádrž je na klíček a manuálně..... :blink:

No ale to bylo jediné, vše ostatní potěšilo a jako celek je to hezky sladěné. Černý interiér včetně třeba již zmiňovaného šedo stříbrného dekoru kolem štředového panelu a nebo chromové pojistky na dveřích...

No rovnou je i přezutá, tak liťáky jsou v garáži(Pirelli P6000) :-)

pekná...tie sedačky sú nejaké sport? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno kolem 6:30 byla viděna Skoda Octavia Trumf v Praze v Holešovicích s předníma odstřikovačema světel..moc pěkný!!

Jinak to byla Červená Sport, takže sem zase slintal v koloně vedle auta!! :D

Volal jsem do Škodovky a za dva týdny jde na linku do výroby!

A prej mi kluci vyříznou na zadním nárazníku RS výklenek a rovnou tam dají RS koncovku co mam objednanou! :kol-83:

Tak uvidíme jak to všechno dopadne!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tady je pro zajímavost stručný srovnání Toura s OII. (Autohit 04/10)

post-38150-1266066616_thumb.jpg

Tourka se rozhodně pořád nemá za co stydět. A ty kecy o Loganu jsou totálně mimo...

nějak nechápu co tam melou o těch 500ti a 600ti tisicich korun...vsak kombi TDI jiz za 321TCZK...to asi koukali na neTRUMF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě to dělá dojem, že ten článek nemůže být úplně aktuální, za prvé je to ta už zmiňovaná cena, která ale taková prostě kdysi byla a za druhé když se podíváte na tu tabulku s motory, které se jakože nabízí, tak je tam 1,4 a 1,8T, což taky už není pravda, vše jsou staré informace :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...