Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Mně se tam to víčko nádrže líbí, není to taková jednolitá plocha. Na combi s tím paketem zvenku ani nejde poznat stáří, normální poklicová podle mě tak dobře nevypadá. V interieru opravdu hodně udělal novej volant a potahy. Dokonce se mně líbíjou víc i zrcátka. Škoda, že není v nabídce i balíček bezpečnostních prvků, ne že by to asi cílovka masivně ocenila, ale boční airbagy a ESP teď vyjdou na skoro 35k. Su zvědavej, jak se budou vyvíjet prodeje, protože nabídka je to podle mě dobrá.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt pěkná, ta červená krasavica, jsem rád, že jsem si přiobjednal ten kožený paket a ten dekor, zase to vydadá kapku jinak a lépe. I ten volant tomu sekne, škoda že budu mít ten v sérii, ale vlastně i ten vypadá lépe než ten starý, takže dobrý. To čekání to je fakt maras, pořád chodím do garáže a v ní nic, no vlastně je tam rum, tak proto tam teď vlastně chodím...! :):):)

Editováno: , autor: izi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za pochvaly :palec2: .....uz jsem si zvykl i na tu nadrz. ;) Stribrný dekor stredovaho panelu vypada fakt pekne. Bal jsem se, ze to bude neco jako v new fabii :feve: . Nastesti je to uplne o necem jinem. Ted tomu jeste nasadim zimni papuce, aby nam to nesmykalo, i kdyz po snehu ani pamatka. Jeste jsem objednal kryty prahu, aby mi to spolucestujici neokopali a uvazuji o zasterkach. Na tech nasich silnicich je stale cim dal tim vic bordelu (kameny, sterk) nez je zdravo. Jo a jeste koupim kryty kol na ty zimni papuce. Nejspis koupim novy (drive), abych nepodporoval zlodejicky, kteri je pak vsude mozne nabizeji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam toto:

bubnové se dvěma samostatnými čelistmi, popř. kotoučové brzdy (pro 1,8 20V Turbo/110 kW, 1,9 TDI PD/74 kW a vždy ve verzi s ESP)

Z toho vyplyva, ze kotoucove brzdy se montuji pro verze 1,8 a 1,9 TDi a vzdy pro vozy s ESP......to znamena, ze kdyz 1,6 bude mit ESP, mela by mit vzadu kotouce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...