Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Já už nějakou dobu nečekám, už jí mám doma a je to pohoda. Zámek kastlíku, tlačítko nádrže na panelu, světla na denní svícení, ještě mě chybí dodělat parrota z Fabie, kterou jsem prodal, a nějaké maličkosti. Zajíždím ve městě, spotřeba 8l/100km, neustálé řazení.

1,6 MPI 75kW 550km zelená artic metalíza.

post-8516-1258726147_thumb.jpg

post-8516-1258733148_thumb.jpg

Editováno: , autor: j430
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cervena combi oktavka je fakt pekna, no jinak to docela koukam ze to vicko nadrze takhle predelali, ale tak to neni zas tak hrozny, jsou horsi veci, jinak te volant je pekny a asi mas kozeny paket maly, vid, no a co radio, je to docela mazec vic ten pripaltek to uz pak chce i maxidot a tak to pak leze nahoru :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo musím říct že jsem zvažoval sport paket a tahle RST mě v tom utvrdila... :specool:

:) Tak to mě těší. Aspoň nás bude víc s 1,6 v RS looku a ještě k tomu v Corridě ;)

Já měl dřív felicii SportLine a tak i Octu jsem si hold musel vybrat něco extra. Od začátku se mi líbíla RS, ale to je jiná cenová hladina a hlavně už několik let se nedělá, tak jsem s radostí volil Sport paket a na něj navázaný fíčury. Ještě tak ty Spidery v 17".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padl tu dotaz jak nejlépe zajet motor, tak jak je to tedy?

Dnešní motory se nemusí nějak extra zajíždět, stačí jenom nepřetěžovat nízkýma otáčkama a nevytáčet zbytečně na delší dobu. Ale prohnat se trošku musí, aby nezlenivěl. Jinak normální provoz třeba do práce atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj také jsem se stal 11.11.09 majitelem Toura. Stříbrná barva, 1,6 MPI, řazení tuhé, nádrž na klíč. Mám dost hlučné palivové dopravní čerpadlo v nádrži, v servise mi řekli že to není na reklamaci pokud chodí. Jak jste na tom s čerpadlem vy? Je to takové hučení a leze mi to po pár min. na nervy. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj také jsem se stal 11.11.09 majitelem Toura. Stříbrná barva, 1,6 MPI, řazení tuhé, nádrž na klíč. Mám dost hlučné palivové dopravní čerpadlo v nádrži, v servise mi řekli že to není na reklamaci pokud chodí. Jak jste na tom s čerpadlem vy? Je to takové hučení a leze mi to po pár min. na nervy. :feve:

ty voe co to jako je "Pokud to chodí není to na reklamaci..." bych jim řek "no možná to není na reklamaci ale budete to co nevidět na pěst :-D"....sorry za OT ale je to fakt strasny jednani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt že pokud něco reklamuješ ve značkovam servisu a nepřitlačiš pěkně na pilu tak s tebou jednaji jak s debilem(to je dobre to si sedne,to tak ma byt....atd).Takže hned zezačatku jse nenechat odpalkovat a tlačit na vyřešeni reklamace nebo jit jinam,ale servisy by jsi měly uvědomit že bez zakazniku asi těžko mužou existovat a podle toho by jse měly i umět chovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj také jsem se stal 11.11.09 majitelem Toura. Stříbrná barva, 1,6 MPI, řazení tuhé, nádrž na klíč. Mám dost hlučné palivové dopravní čerpadlo v nádrži, v servise mi řekli že to není na reklamaci pokud chodí. Jak jste na tom s čerpadlem vy? Je to takové hučení a leze mi to po pár min. na nervy. :feve:

Nesmíš se nechat tak lehce odbýt, samozřejmě že to na reklamaci je. Nech si zavolat vedoucího, můžeš mu odcitovat pár paragrafů, sepiš reklamační protokol a pokud to neuznají jako vadu ať Ti to vedoucí potvrdí písemně, neříkej jim na co to chceš, je povinen udělat zápis o reklamaci i neuznané. Tam už většinou skončí a přistoupí na opravu. Jinak pár argumentů ať Ti je vyvrátí. NEDAT SE!

Obč.Zák.

§ 597

(1) Jestliže dodatečně vyjde najevo vada, na kterou prodávající kupujícího neupozornil, má kupující právo na přiměřenou slevu ze sjednané ceny odpovídající povaze a rozsahu vady; jde-li o vadu, která činí věc neupotřebitelnou, má též právo od smlouvy odstoupit.

§ 598

Kupující má právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním práv z odpovědnosti za vady.

§ 618

Věci, které mají vady, jež nebrání, aby mohlo být věci užíváno k určenému účelu, musí být prodávány jen za nižší ceny, než je obvyklá cena bezvadné věci; kupujícího je třeba upozornit, že věc má vadu a o jakou vadu jde, není-li to zřejmé již z povahy prodeje.

§ 622

(1) Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla bezplatně, včas a řádně odstraněna, a prodávající je povinen vadu bez zbytečného odkladu odstranit. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen součásti věci, výměnu součásti. Není-li takový postup možný, může kupující žádat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

§ 598

Kupující má právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním práv z odpovědnosti za vady.

chápu to tak že když nejbližší servis bude třeba 20km od bydliště tak by mi měli proplatit cestovný a ušlou mzdu protože jsem kvůli předání auta do servisu na reklamaci nemohl do práce? :smich: :smich: :smich:

to Semi: nechceš se podělit o jaký servis se jedná :-)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu to tak že když nejbližší servis bude třeba 20km od bydliště tak by mi měli proplatit cestovný a ušlou mzdu protože jsem kvůli předání auta do servisu na reklamaci nemohl do práce? :smich: :smich: :smich:

Je to trochu složitější problematika, ale v podstatě pokud si auto sám nevyzvedne a neumožní Vám ani termín předání, který nekoliduje s Vaší pracovní dobou, tak ano. :palec2:

Čtěte a poznejte svá práva, skoro všichni obchodníci spoléhají na to, že kupující neznají zákony...

Náhrady nákladů spojených s reklamací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to nechám zda si to čerpadlo sedne a pak zajedu do servisu a budu na ně tlačit. Zatím jsem se tam byl jen zeptat zda není nějak hlučné, já totiž nikdy v jiné OI 1,6 MPI nejel, takže fakt to nedokážu posoudit zda je špatné. Ten servismen jen řekl že je hlučnější a že to na reklamaci není. Nechci psát název servisu škoda, nerad bych rozjel novou debatu ale jedná se o jednoho z největších prodejců Škoda, VW, Audi pro ČR. Myslím si že je to jen o lidech. Mějte se. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně at jim tady uděla "reklamu",par..m :aggressive:

Taky jsem už několikrát od koupě Toura - 05/09 navštívil servis s dosud neodstraněnými závadami: cvakání u zámku PZ dveří, zatékání vody na koberec u LP dveří pokud auto nestojí na rovině, když už vůbec zařadím je tuhé řazení, škubání motoru při minimálním přidávání plynu, hlučné cvakání nějakého odvzdušňovacího ventilu atd. Mám najeto cca 10000, auto si chcou nechat v servisu a konzultovat to s MB, mají na to měsíc!!! Já budu asi chodit do práce pěšky 30 km přes pole louky les. Přeju ostatním více štěstí s TOURem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ben06:tak to je nepřijemne,člověk jsi mysli že když jsi koupi nove auto tak bude s tim mit min starosti než z ojetym a opak je pravdou :feve: .Ty zavady co popisuješ jsou nepřijemne,a věřim že na pohodove jizdě to určitě nepřida,ale chce to tlačit na servis tak dlouho dokud to nevyřeši,na to abys měl tolik problemu tak jsis mohl koupit stare auto a aspon ušetřit.To cvakani,pokud to jde z motoru tak je to nadobka z aktivnim uhlim-dokud cvaka tak je to dobre ;) .To zatekani je nedbalost kvalitařu ve škodovce že na to nepřišli.Jinak posledni dobou jse objevuje špatne řazeni u tourek ale dělaji to většinou jen 1.6 Mpi,tak je to asi nějaka vyrobni vada,všeobecně převodovka a řazeni u 1.6 za moc nestoji třeba oproti 1.8t nebo 1.9 tdi je to doslova někdy děs,škodovka by s tim měla něco udělat.Co maš za motor?Jinak přeju uspěšne odstraněni zavad a hodně pevnych nervu s raklamačkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...