Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Je tam toto:

bubnové se dvěma samostatnými čelistmi, popř. kotoučové brzdy (pro 1,8 20V Turbo/110 kW, 1,9 TDI PD/74 kW a vždy ve verzi s ESP)

Z toho vyplyva, ze kotoucove brzdy se montuji pro verze 1,8 a 1,9 TDi a vzdy pro vozy s ESP......to znamena, ze kdyz 1,6 bude mit ESP, mela by mit vzadu kotouce.

jo, je to tak spravne

1.4 55kW vzdy bubnove, ESP nelze

1.6/75kW a 1.9/66kW bubnove, s ESP kotoucove

1.9/74kW a vsechno od 76kW kotoucove

musim ale rict, ze kotouce vzadu nejsou ani tak poznat jako vetsi kotouce vpredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtels rict OII FL, ne? tam je panel celej plastove stribrnej. FII ma sedostribrny ramecky kolem vydechu a kliky.

Mel jsem spis na mysli barevne provedeni......u te new fabie to vypada hodne kycovite. U OII fl ani poradne nevim jak vypada ten dekor. Sedel jsem v tom jen jednou. Takze si to moc ani nevybavuji. U OII fl se mi hlavne nelibi ten dreveny dekor. Moc mi to tam nesedi. Ale na me nemuze dat. Jsem desne staromodni :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od soboty je doma.... hurá.. :D

Jinak jsem teda taky koukal jako blázen, že nádrž je na klíček a manuálně..... :blink:

No ale to bylo jediné, vše ostatní potěšilo a jako celek je to hezky sladěné. Černý interiér včetně třeba již zmiňovaného šedo stříbrného dekoru kolem štředového panelu a nebo chromové pojistky na dveřích...

No rovnou je i přezutá, tak liťáky jsou v garáži(Pirelli P6000) :-)

post-296-1258319636_thumb.jpg

post-296-1258319653_thumb.jpg

post-296-1258319658_thumb.jpg

post-296-1258319666_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjadreni skodovky ohledne vicka palivove nadrze:

U víčka palivové nádrže došlo ve výrobě od listopadu 2009 ke změně. Všechny

vozy Octavia Tour (bez i s centrálním zamykáním) jsou nyní nově vyráběny s

víčkem palivové nádrže zajišťovaným klíčkem. Ovládání tlačítkem na

přístrojové desce do vozu již objednat ani dodatečně domontovat nelze.

:aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to tak, dnes jsem jel kolem NHcaru a mají tam připravenou k prodeji Tourktu se sportem combi červenou a jště jednu combi v základu, vyrobené 30.10.2009 a mají ovládání nádrže nad rádiem...... :mellow:

No tak jsem vyzvídal a bylo mi to takhle řečeno , ale bez záruky. Teď je to jasné.... No což alespoň mám odlišnou Octu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od soboty je doma.... hurá.. :D

Jinak jsem teda taky koukal jako blázen, že nádrž je na klíček a manuálně..... :blink:

No ale to bylo jediné, vše ostatní potěšilo a jako celek je to hezky sladěné. Černý interiér včetně třeba již zmiňovaného šedo stříbrného dekoru kolem štředového panelu a nebo chromové pojistky na dveřích...

No rovnou je i přezutá, tak liťáky jsou v garáži(Pirelli P6000) :-)

Zdravím a gratulace největší,mám objednanou taky coridu v krátké verzi se sportpaketem a už přiravuju garáž...

V jaké barvě je podsvícení displeje a tlačítek? pokud není červené,tak to by mi neladilo s autíčkem a musel bych nechat upravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od soboty je doma.... hurá.. :D

Jinak jsem .......jsou v garáži(Pirelli P6000) :-)

:palec2: Jakoby tý mojí z oka vypadla. (viz RedOctan v Vašich Octách). Akorát ji mám už skoro rok a půl, takže mám předchozí verzi volantu, touří zrcátka a čudlík od nádrže na palubce.

Kdo ji kupujete teď, máte ji oproti mě skoro o 100tis. levnější !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...