Přejít na obsah

Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)


Radzimko

Doporučené příspěvky

Tak čekal sem to horší v autorizáku, dokonce mi aj auto umyli

 

 

Já platil necelých 2200 ve F-M, jinač Škoda má teď akci, že při prohlídce atd. umývá zdarma auta.

 

EDIT: olej Castrol Professional Edge 5W-30, včetně filtru, atd...

Editováno: , autor: los pakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Oni tam divne pocitaji interwall pevny. Jeden krat mi pocitali 0.5h servisowe a na posledni prohlidce az 1.30 hodiny servisove. Ja tego nechapu. Kolega rdmbr mel pocitane 0.6h servisove. Ja tam privezu jenom vlastni olej (Castrol edge professional longlife III s normou 504.00/507.00) a zbytek beru jejich (filtr, podlozku a prace)

Ja taky tam serwisuju svou fabie. Takhle mam ve Frydku levnesi servis nez v polsku :D - bez zadnych slev atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tobě opravdu nevadí to, že si autorizák nechá zaplatit například místo 1000 Kč za 4 litry oleje rovných 3200?

Myslím, že servis má vydělávat na servisní práci a prodeji aut, ne na oleji. Za práci, kterou sám nezvládnu, nemám problém jim zaplatit co si řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...