Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Tohle nemusi bejt takova katastrofa a jde to mozna zachranit i s VCDS zalezi co vsechno jsi pomackal (jestli jsi si smazal nekde adaptace tak bez zalohy uz to bude trosku horsi ale muzes postnout obsah slozky c:\Ross-Tech\VCDS\Logs\😄 To ze nejaka jednotka nema LONG-CODING nemusi nic znamenat je to u novejch aut casto presunute pod adaptace (ale zrovna ta jednotka ABS co jsi posilal by ho mit mela :-D). Pokud auto nastartuje tak to jeste neni uplne hotovo 😄 

 

Kdyz pojedes do skodovky tak ti muzou rovnou ty budiky vymenit pokud nejsou kradeny 🙂 

 

Jeste nez zacnes blaznit tak bych smazal vsechny chyby co jdou z jednotek a sel se 1-2km projet a teprve potom bych resil co kde zustalo 🙂 

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Pred rokom sme kúpili S3 LaK a zistil som že sa tu niekto hral s kódovaním pokus omyl a aktivoval všetko možne čo sa dalo kde je napr.: aktivovaný TV tuner, vyhrievaný volant a iné. Je to možne dáko cele dát do pôvodného stavu aby mohol nakódovať len to čo potrebujem. 

Ďalej by potreboval poradiť ako nechať stále aktívny monitoring pri cúvaní a mŕtvy uhol často sa mi vypína.

Mam pocit že mi dobre nedobíja pol ročnú batériu Bosch ci nie je zle vypnutý stop štart lebo vo vcds je nastavene 7,2V s dôvodu že dostávam často hlásenie o slabej batérii

 

 

Pri vcds vždy dostávam tieto chyby tak neviem čo znamenajú ci sa jedna o chybu alebo je to normálne:

chyby.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak keby mal historiu co sa vsetko upravovalo tak by to skusil dat nejak nazad ale bohuzial nic take nemam. A tieto chyby mam prave nonstop od kupy  aj ked som uplne dobil baterku tak preto nemam tusenie ci to nesivisi s problemom ked sa niekto predomnou hral s kodovanim pokus omyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Hledal jsem jak nakodovat plynovy pedal aby nebyly prodlevy pri seslapnuti. Nasel jsem 2 zpusoby. 

1. RJ servo rizeni/adaptace/posilovac rizeni/  z krokove rizeni casem prepnout na rizeno primo prahovou hodnotou.  Mam pocit ze se to dosti zlepsilo.

2 . RJ motor/dlouhe kodovani/bit 0 zmenit na bit 1.  ( melo by to byt bit 0 skoda manufacture na bit 1 audi)

 

Ma tento 2.zpusob nekdo vyzkouseny?  Funguje to?  Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...