Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

z popisu bych řekl, že neděláš špatně nic..nevím, jestli to má na něco vliv, ale než si vložil tu sd kartu do PC, abys smazal a nakopírovou novou, tak odemknul jsi a po nahrání zase zamknul tu kartu ? zkus kouknout na tohle video,ale jak říkám, jestli to má vliv nevím...

https://www.youtube.com/watch?v=jHDS-q6sXyE&t=47s

 

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyřešil. Ten návod od škodovky je totiž blbě a prostě to nefunguje tak jak píšou a ani tak jak ukazuje video, zjevně se to v čase nějak změnilo nebo nevim. V mém případě pokus o update vyvolaný na rádiu selže protože nejspíš vůbec není potřeba.

 

Co jsem si totiž uvědomil. Data stažený z netu co dám na SD se z tý karty nekopírují nikam "do rádia" ale to rádio je bere přímo z tý karty "za běhu". Když kartu vyndáte navigace nefunguje. Není tedy potřeba nic "instalovat" ale prostě stačí ty stažený soubory dát na tu kartu a to je vše.

 

Přikládám fotku, že rádio ukazuje aktuální 2023 data. Třeba to někomu pomůže co jsem zjistil..

 

20230126_133405.thumb.jpg.9cfb5b19db13f435cb350e2a86a2080f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisal som o tom napriklad pri O3 - staci stiahnut, skopirovat, vlozit kartu do jednotky infotainmentu a spustit navi :) 

 

ak chces novsie mapy, existuje verzia 2010. 32GB kartu mas, cize mozes stiahnut - https://www.seatcupra.net/forums/threads/updating-the-inbuilt-mib2-satnav-mib2-tricks-and-lost-mib1-card-solution.388586/post-5021428

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chlapi, mám objednaného Supa s Amundsenem. Jak je to s infotainmentem, je i nejnovější verze OK? Já žil v tom, že se na to moc nesahá... Soused měl Scalu, vše bylo OK, teď má novou a je v ní nový infotainment který při nižší teplotě prostě nefunguje a furt mu to blbne. Myslel jsem, že to je jen problém Octavii. Ale teď mě trochu děsí, že tu novinku nasadí i do Superba... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak zatím co mi navigace stále odmítá češtinu a její hlasové ovládání česky nerozumí ani slovo, přestala hrát tak třetina DAB stanic v rádiu, přidala se ještě další zajímavost. Infotainment mi počítá dlouhodobou spotřebu znovu po každém nastartování, takže funguje asi jako volba "od startu". Teď už to asi vydržím do garančky, ale nepřestává mě to udivovat.

Hardware: H22
Software: 0276

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, minulý týden jsem si vyzvedl nové auto a mám prosim dva dotazy k infotainmentu.

 

 

1. Při navigaci na cil se mi zobrazuji znacky pouze na radiu, je nejaka moznost dostat je na VC? 

 

2. Budiky na virtualnim kokpitu mam by default cervene ohranicene. Predpokladam, ze to bude kvuli Sportline vybavovemu stupni. Da se prosim nejak zmenit ta barva ohraniceni?

 

diky!

Editováno: , autor: Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Chápu to dobře, že navigační data se vztahují na červen 2023 ?

1216399356_nav2.thumb.jpg.4757f1ccc97d24b52688ae16f32b4953.jpg

 

Pokud ano, je to hodně zoufalé, dnes se mě snažila totiž dostat na D3 okolo Českých Budějovic - jenže je tu takový problém - tento úsek ještě není dostavěný. Kromě toho v některých úsecích kde se aktuálně staví D4 měla velké problémy se změnami, které tam podle mě nejsou pár dní....

1737350212_nav1.thumb.jpg.0468544fc45f1278c167524e54365caa.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám tu jeden zajímavej problém. Mám Amundsen 565 035 874 a ten dle všeho prostě má mít DAB. Auto je z roku 2020. Ale DAB to prostě nenabízí. Čím to je? Je možný že se to rádio prodávalo s/bez DAB podle toho jestli si to někdo zaplatil a tedy to tam jde možná nějak dokódovat? Nebo kde může být chyba a co a jak můžu prověřit? Auto je v záruce, můžu použít reklamaci ale nerad bych byl v servisu za debila, auto jsem nekupoval jako první tedy oficiální seznam výbavy nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasiel som cesky cenik z 03/2020 a DAB bol u vsetkych vybav za priplatok 3000Kc.

 

Dalej som nasiel cenik z 06/2020 a tam uz bol DAB v standardnej vybave od Ambition bez ohladu na Infotainment.

 

Takze otazne je, kedy tvoje auto bolo konfigurovane/vyrobene a ci pochadza z CR zdroja alebo je to dovoz. Zlozenie vybav je v kazdej krajine iny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Caute, ten DAB je ci nie je dostupny na Slovensku. Lebo som tu na fore vela krat cital, ze DAB nie je vobec na slovensku a je dostupny len ked pojdem do zapadnej Europy atd...

Lenze ked som si pozeral radio, tak som nasiel toto (zijem v BA)

IMG_0716.jpeg

IMG_0715.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...