Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak vidím, že postižených je nás víc... Přišel jsem o účet "Viktor X" založený před 16 lety na email, co mám registrovaný i v tomto účtu, mohu poprosit o jeho obnovu? Snažil jsem se o zaslání hesla na email, ale nic nepřišlo, takže je asi hacknutý. Email případně sdělím do PM. Předem děkuji.

Edit můj starý profil:

https://forum.skodahome.cz/profile/6185-viktor-x/

 

Editováno: , autor: Viktor_X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

všiml jsem si jedné věci, když v mnou sledovaném vlákně smažu svůj před chvílí vytvořený příspěvek, tak ačkoli vlákno mám ve svém sledování a přidám tam třeba i další příspěvek, už ho nevidím při zobrazení mnou sledovaných aktivit

myact.thumb.JPG.1b059c03dc7ec93aa83b1fc7bb834ef5.JPG

 

ale při zobrazení všech aktivit, je to "problematické" vlákno zobrazeno s hvězdičkou, že ho sleduji. Tudíž na něj narazím, jen pokud dám všechny aktivity a je zrovna nějaký čerstvý příspěvek

allact.thumb.JPG.2b57b27729d28cdfa7695bcc0cf9d4e8.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Sice už nejde citovat poslední příspěvek a moderátoři tak mají o starost míň. To je určitě pozitivní změna.

Jenže od této změny nejde citovat poslední příspěvek na kterékoliv stránce vlákna, a to už tak dobré není.

Bylo by možné citaci odebrat jen u posledního příspěvku na poslední stránce vlákna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevím jestli není něco špatně u mně, ale občas se mně stavá, že když odešlu příspěvek, tak se ten právě odeslaný neobjeví v seznamu příspěvků. Celé téma se mně "ztratí" i na několik dní, asi do doby, kdy do něj přispěje někdo jiný.

 

image.thumb.jpeg.be83a598f0e92bb74fb4b902d0cbbf16.jpeg

 

teď se mi to stalo v tématu "Zadne brzdové kotúče"

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly smazány, ale až teď? První testovací příspěvek jsem v seznamu témat viděl, proto jsem za cca 2 minuty napsal druhý příspěvek, že je vše OK, ale po tomto se celé téma ze seznamu ztratilo. Šlo najít jen vyhledáváním.

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Vážení provozovatelé fóra, bylo by prosím o změnách jako je skokové navýšení ceny členství předem informovat?

Z ničeho nic mi na všech verzích fóra začala vyskakovat následující hláška:

 

image.thumb.png.dbd57a1b0add8eaa358d6cae38cd39f4.png

 

A při kliknutí na ni se pak dostanu sem:

image.thumb.png.0bbdcbc0ab8de1a599dedfa59634ceb9.png

 

Momentálně mám aktivní členství SKODAHOME.cz za původní cenu. Znamená to, že po skončení období už nepůjde obnovit?

Pokud ano, znamená to, že se stávající cena za rok navýší skoro šestkrát. Provádět takové změny bez předešlého oznámení mi přijde dost neetické.

Když se rozhodnu, že novou cenu nezaplatím, přijdu o skryté reklamy (což se dá přežít), ale hlavně o neomezené úložiště fotek.

Taky je zvláštní, že i přes aktivní členství je možné zaplatit toto nové předplatné. Neměla by být před platbou ještě nějaká kontrola stavu členství?

Toto je pro mě natolik klíčová věc, že už nemám moc chuť v téhle situaci fórum dál používat. Hádám, že mě nikdo nenutí...

Jinak samozřejmě, že provozovatel má na tyhle změny právo. Jen píšu, že by se to dalo udělat i líp a víc transparentně.

Bylo by aspoň možné vyjasnit, jak se tato změna týká stávajících členů? Děkuji za vyjádření.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2024 na 21:23, VeteranChild napsal:

Bylo by aspoň možné vyjasnit, jak se tato změna týká stávajících členů? Děkuji za vyjádření.

 

Hádám, že odpovědi se jen tak nedočkám. Vzhledem k tomu, že jsem do teď nedostal odpověd ani na svůj dotaz v SZ z listopadu, moc mě to nepřekvapuje.

Proč mělo prioritu zdražení členství a umístění otravných bannerů, když už víc než půl roku nefunguje citace posledního příspěvku z předchozí stránky?

A taky nechápu logiku, proč tahle "reklama" vyskakuje i s aktivním členstvím. Teoreticky je to možné skrýt pomocí rozšíření prohlížeče, ale tohle by nemělo být nutné.

Neměl bych problém s navýšením příspěvku na běh fóra, kdyby aspoň byla vidět nějaká větší snaha o řešení stávajících problémů a lepší komunikaci.

Z tohoto pro mě vyplývá, že stávající členství nebudu po doběhnutí znovu obnovovat. Nevidím v další fóra podpoře za stávající situace smysl.

Jelikož jsem za dobu členství a dalších nákupů v eshopu už nějakou větší částku fóru poslal, aspoň ta podpora ve formě odpovědi by byla na místě.

Před aktivací členství jsem měl kapacitu úložiště fotek skoro vyčerpanou, takže pokud bez členství přijdu o možnost nahrávání fotek, s fórem se loučím úplně.

Tohle je spíš pro mou úlevu z frustrace a jakoukoliv odpověď už stejně nečekám. Pokud si za takový příspěvek zasloužím nějaký postih, jsem s tím smířený...

Editováno: , autor: VeteranChild
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...