Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Tá situácia je katastrofálna, čakanie viac ako 1,5 roka samo o sebe je hrozné, keby bol na to človek aspoň pripravený, ale to neustále posúvanie je najhoršie. A keď už si človek myslí, že sa dočkal (lebo mi ho mali minulý týždeň vyrobiť), tak zase posun. Tento posledný som už fakt nečakal. A komplikovaná komunikácia spojená s nevedomosťou ničoho tomu tiež nepomáha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Pinacle napsal:

 1.2. 2023  jsem psal do škodovky kdy mi to vyrobí.  3.2 mi odpověděli že to předají příslušnému oddělení a informují mne. Dodnes ani čárka.

Napíšou ti stejně jen obecné kecy, proč to nejde dodat a na závěr to, že se máš informovat jen u dealera, který ví aktuální info. Nic víc od toho nečekej.

Dle dnešního odboráře stále nic moc a výhledově taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně - popíšou, jak je hrozná situace a dělají co můžou. Mě párkrát takhle slibovali a stejně to ve finále bylo zase jinak. Ale slušnost by byla alespoň odepsat...

 

Ale situace se zlepšuje, tak začnou chrlit zase o něco víc aut (jestli si vybavuju dobře, tak psali, že jedou ranní + odpolední směny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi těch mailů mají hodně :D Ale je jasné, že to stejně nic nezmění - ti lidi, co na to odpovídají, prostě jen odepíšou na mail a to je vše. Nemyslím si, že by si někdo výš řekl "Hmmm, je tu hodně stížností, asi bysme měli zlepšit alespoň tu komunikaci." Prostě ti pracovníci jdou zase nas*aní do práce, kolika debilům zase budou muset ze šablony odepisovat :D

Ad. zlepšování situace - to sice jo, ale za mě je to pořád dost špatná situace. Je to jak kdybys jeden den měl sežrat ho*no a druhý den by ti na něm přibyla šlehačka. Pořád je to ho*no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D

 

@cross je to tak no. Lidem na té infolince a na tom mailu taky nezávidím. Na druhou stranu zase tahle jejich neaktivita + standardizované odpovědi přilévají olej do ohně. Pak panuje všeobecná nasranost. :D

 

Hele ono je furt něco a výrobou to nekončí. Já mám sice dokončeno, ale zase čekám, až se můj prodejce vrátí z dovolené - ostatní mu do toho nechtějí hrabat atp. Vždycky se najde důvod, proč to nejde. :D

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože jeho kolegové "nejsou schopní" u jeho zakázky objednat převoz? Tak to bych se pěkně vytočil :D Kámošův prodejce byl zrovna nemocný a normálně to za něj (minimálně předání) pořešil kolega. Na druhou stranu chápu, že jsi už asi úplně rezignoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak nějak - už jsem si řekl, že ten týden vem čert... :D Převoz od ŠA asi nějak funguje (jen si to myslím, neověřeno), ale spíš prý mu něchtějí zasahovat do objednávky a prý že pokyn k přípravě auta u dealera musí dát on. Pak prý mají až 14 dnů na přípravu auta do prodeje (doufám, že to ale bude už ten příští týden na předání...). Docela mě i překvapilo, že prý nejdřív přivezou auto a techničák Škodovka doposílá poštou. Tohle je moje první funglovka, takže je to třeba běžná věc, ale překvapilo mě to. Myslel jsem, že jim to dodaj najednou i s papírama.

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přidám můj další update:

Auto mělo být v 6. týdnu, pak přesun na 13. týden a najednou info minulý týden, že je vyrobené a nyní čeká asi týden na převoz.

Objednáno 08/2021 (čekačka teda asi 18 měsíců) - RS TDI DSG, Canton, Nezávislé topení, Asist. jízda 2,0, Klima paket, Paket Sun and Pack. Objednal jsem zimní kola, tak snad to nevysypou z kamionu.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super, další hotový kus. :) Gratulace a přeju rychlou práci dealera, aby to nebrzdil zase on. :)

 

A 18 měsíců je už asi takový standard no... jsem ve stejné fázi jako ty a mám taky objednávku 8/2021 (na konci měsíce).

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Pedro32 napsal:

Asi tak nějak - už jsem si řekl, že ten týden vem čert... :D Převoz od ŠA asi nějak funguje (jen si to myslím, neověřeno), ale spíš prý mu něchtějí zasahovat do objednávky a prý že pokyn k přípravě auta u dealera musí dát on. Pak prý mají až 14 dnů na přípravu auta do prodeje (doufám, že to ale bude už ten příští týden na předání...). Docela mě i překvapilo, že prý nejdřív přivezou auto a techničák Škodovka doposílá poštou. Tohle je moje první funglovka, takže je to třeba běžná věc, ale překvapilo mě to. Myslel jsem, že jim to dodaj najednou i s papírama.

Techničák se většinou posílal dealerovi v okamžiku, kdy auto výrobci plně uhradil. A k tomu dochází až poté, co dealer auto převezme.

U skladovek to často bývá tak, že auto stojí pár týdnů (dneska možná spíš dnů :D) v salonu. A auto je po celou dobu ve vlastnictví výrobce, protože zatím nebylo plně uhrazeno. Takže když si pro skladovku přijdeš a chceš s ní hned odjet, tak jí nejdřív zaplatíš dealerovi. Dealer zaplatí výrobci. Výrobce pošle dealerovi techničák. A tobě ten techničák dodají třeba až 3-4 dny po koupi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Frantisek Honsa napsal:

Takže když si pro skladovku přijdeš a chceš s ní hned odjet, tak jí nejdřív zaplatíš dealerovi. Dealer zaplatí výrobci. Výrobce pošle dealerovi techničák. A tobě ten techničák dodají třeba až 3-4 dny po koupi...

Nesouhlas, já auto platil převodem den před plánovaným vyzvednutím a peníze k dealerovi dorazily v den vyzvednutí dopoledne. Objednával jsem vlastní konfiguraci. Tchýně 14 dnů zpět kupovala skladovku Karoqa z nabídky dealera a platila na místě kombinací  karty+okamžitým převodem. V obou případech jsme odjížděli s techničákem.

Editováno: , autor: roman.semora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 hours ago, JRCZ said:

Tak přidám můj další update:

Auto mělo být v 6. týdnu, pak přesun na 13. týden a najednou info minulý týden, že je vyrobené a nyní čeká asi týden na převoz.

Objednáno 08/2021 (čekačka teda asi 18 měsíců) - RS TDI DSG, Canton, Nezávislé topení, Asist. jízda 2,0, Klima paket, Paket Sun and Pack. Objednal jsem zimní kola, tak snad to nevysypou z kamionu.:-)

Dáváš mi naději :-). Mám dost podobnou konfig a objednání 05/21...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, roman.semora napsal:

Nesouhlas, já auto platil převodem den před plánovaným vyzvednutím a peníze k dealerovi dorazily v den vyzvednutí dopoledne. Objednával jsem vlastní konfiguraci. Tchýně 14 dnů zpět kupovala skladovku Karoqa z nabídky dealera a platila na místě kombinací  karty+okamžitým převodem. V obou případech jsme odjížděli s techničákem.

Já dokonce jen na salónu platba kartou bez okamžitého převodu. Stačilo jim, že tam byla původní (od objednávky) záloha ve výši 20ti táců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupne som prečítal celé toto vlákno - je to teda masaker s tými dodacími lehotami. Ja akurát oslavujem rok čakania - objednané 02/22. Pôvodne díler spomínal 03-05/23 čiže na čakanie som bol pripravený. Najnovšie posunul odhad na 09/23 čo by bolo tých 19 mesiacov, ako to zrejme chodí v týchto týždňoch. Len som zvedavý koľkokrát dôjde ešte k posunu vzhľadom na skúsenosti ostatných tu  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...