Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

9 hours ago, mobil-man said:

Já teď čekám 11 měsíců a při objednání v dubnu 22 bylo avizo 10-11. Tak uvidím. 😁 

Jako držím ti palce a úpřímně přeju, abys auto v tomhle termínu skutečně dostal. Ale já jsem za ty už skoro dva roky čekání slyšel tolik termínů a ujištění, že....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Tak jsem dnes oslavil rok od objednání a šel se zeptat prodejce. Nová předpokládaná doba výroby červenec 2023. :-(
Jak šel vývoj:
objednáno 7. 3. 2022 - dodání zhruba za rok
dotaz v říjnu - výroba 9. až 11. týden 2023 (zhruba rok)
dotaz v prosinci - výroba duben až květen 23
dotaz dnes - výroba červenec 2023 (16 měsíců)

Objednán liftback 1.5TSI DSG Style+a pár věcí navíc...

 
Editováno: , autor: hairman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale neboj, nie si v tom sám :)

ja to mám podobné ako ty, akurát máš optimistickejší termín.

Moje auto objednané cca v polovici februára 22 s tým, že predbežné dodanie cca február/marec 23. V januári info ohľadom termínu, update od dílera - september/október 23 (37.-40. týždeň). Tiež som dúfal, že by to pred letom mohlo byť, ale prečítaním tohto fóra som stratil ilúzie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přidávám taktéž do klubu, objednáno 5.1.2022, combi 1.5TSI DSG Style+a pár věcí navíc.

Prvotní odhad prodejce 9-12 měsíců

dotaz v 8/22 - výroba měla být 10/22

dotaz v 9/22 - přesun na 12/22

dotaz v 12/22 - přesun na 1/23

dotaz 1/23 - přesun 3/23

dotaz 7.3. - aktuálně svítí 15. týden 

never ending story...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiložený článek je převážně úvaha autora, ale o tom, že třeba i koncern, potažmo Škodovka si může dělat s dodáním nového vozu zákazníkovi co chce a vymýšlet si mnohé, nebo ještě lépe vůbec o něčem takovém raději mlčet, tak o tom se tady již diskutovalo  vícekrát. No na každém šprochu, může být pravdy trochu, nakonec vzpomeňme, že i s dodáním a prodejem spalováků versus elektromobilů na konci kalendářního roku a hrou čísel jejich prodejů, když končí sledované období pro výpočet emisních pokut je to taktéž ledasjaké.

 

https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/stale-vic-zakazniku-depta-cekani-na-dodani-davno-koupenych-aut-nedostanou-je-ani-kdyz-byla-vyrobena/

Editováno: , autor: DušanV
  • Líbí se mi 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zčlánku: "čekají, až oni čekatelé budou připraveni polknout hořkou pilulku a smíří se s tím, že jejich auto objednané klidně i v roce 2021 už nedorazí. Za nové ceny jim ho prodají s radostí."

 

Na tom zcela jistě něco bude. Pro výrobce je nežádoucí dodat auto objednané v roce 2021 za cenu z roku 2021. Mnohem pohodovější je čekatele otrávit do takové míry, že to vzdají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2023 na 23:24, mobil-man napsal:

Já teď čekám 11 měsíců a při objednání v dubnu 22 bylo avizo 10-11. Tak uvidím. 😁 

Tak auto od minulého týdne u dealera. Teď čekání na papíry a značky, takže od objednání do předání to bude pod 12 měsíců. Dorazilo jich teď velké množství. 

Liftback 1.5 style+ elektrický kufr + bezdrátové dobíjení tel (možná to je nějaký paket?). 

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 3/10/2023 at 2:14 PM, DušanV said:

Přiložený článek je převážně úvaha autora, ale o tom, že třeba i koncern, potažmo Škodovka si může dělat s dodáním nového vozu zákazníkovi co chce a vymýšlet si mnohé, nebo ještě lépe vůbec o něčem takovém raději mlčet, tak o tom se tady již diskutovalo  vícekrát. No na každém šprochu, může být pravdy trochu, nakonec vzpomeňme, že i s dodáním a prodejem spalováků versus elektromobilů na konci kalendářního roku a hrou čísel jejich prodejů, když končí sledované období pro výpočet emisních pokut je to taktéž ledasjaké.

 

https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/stale-vic-zakazniku-depta-cekani-na-dodani-davno-koupenych-aut-nedostanou-je-ani-kdyz-byla-vyrobena/

Ten článek je o něčem dost jiném, než co tady řešíme... Mimo jako vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, cross napsal:

O problému s DSG jsem nikde nečetl. To, že nemáš po 14 měsících vyrobené auto, ale není nic zvláštního, bohužel.

No to je jasné, skôr som narážal na to, že moja octavka sa nevyrobila v tom 6. Týždni prv kvôli problému s baterkami v e-tec a teraz to je kvôli dsg prevodovke 🤷🏼‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...