Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

On 2/18/2023 at 4:07 PM, trixen said:

Postupne som prečítal celé toto vlákno - je to teda masaker s tými dodacími lehotami. Ja akurát oslavujem rok čakania - objednané 02/22. Pôvodne díler spomínal 03-05/23 čiže na čakanie som bol pripravený. Najnovšie posunul odhad na 09/23 čo by bolo tých 19 mesiacov, ako to zrejme chodí v týchto týždňoch. Len som zvedavý koľkokrát dôjde ešte k posunu vzhľadom na skúsenosti ostatných tu  :D

No tak paráda, jseš v půlce čekání 😆 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, JirikHL napsal:

No asi bych si vyžádal kompletní dokumentaci co se dělalo, protože při prodeji pak když by někdo chodil s měřičem tloušťky laku tak by mohl mít problém že je na dveřích tlustší vrstva. 

To záleží. Když mi opravili O3 po té nehodě a vyměnili dveře, tak tloušťka laku po změření odpovídala +- originálu (samotného mě to překvapilo) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, patrikcevela napsal:

 

Aktualny status u mna: od vyroby cca 9 pracovnych dni a auto bolo u predajcu. Avsak s poskrabanymi dverami pri preprave…

 

Tak to je k zlosti. :/  jak psal@JirikHL - taky bych si vzal papír o tom, že něco takového proběhlo. Aby tě to nedohnalo při prodeji.

 

Jak dlouho to u nich bude na opravě?

 

Já jsem kdysi u svého rapida řešil vandalismus (vzali mi klíčem celý bok auta) a stříkali mi to v rámci havar. pojištění. Barvu trefili perfektně, že by to člověk nepoznal (bílá candy). Jak dlouho to tam bylo, to už si nepamatuju. Ale asi kolem 2 týdnů. Když jsem to prodával, tak mi tam ten silnější lak objevili. :D Ale měl jsem papír o opravě vč. policejního protokolu, kterým jsem prokázal, že to nebyla bouračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, aktualne to vyzera ze to bude trvat cca 7 pracovnych dni. Snazim sa to stiahnut na co najmenej, lebo mam objednanu aplikaciu ppf folie a keramiky. S keramikou sa vsak asi budem musiet na cas rozlucit aby vytvrdol lak… zaroven dufam ze budu striekat len dvere, lebo ak budu striekat aj blatnik (do rozstreku…) tak aj foliu musim posunut a tym padom auto bude stat v garazi, lebo cesty su aktualne viac strk ako asfalt…

 

v kazdom pripade to je trochu na palicu, pretoze by som rad nacerpal uver pred tym ako poskocia sadzby zas hore. Takze tento tyzden bude hodne telefonovania a spekulovania…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HammanTak snad už budeš mít taky kliku. :) Ale tak ty jsi psal, že na to moc nespěcháš, ne? To já mám po dokončení 9. 2. a všech průtazích předávání v pondělí 27. Snad teda... Ta komunikace s dealerem nic moc. :D Něco slíbí a pak se po 2 dnech musím se vším připomínat atp. Dneska jdu už zařizovat pojistku, tak doufám, že mi necukne s termínem. :D

 

To je taky možný.. :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to chápu, nějak podobně jsem přemýšlel i při prodeji svého Rapida, kde jsem to předával s tím, že musí měnit olej (což ovšem u ojetin bývá dobrým zvykem i tak). Ale náklad dalších cca 5k za olej u auta, které dáváš pryč, prostě nechceš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď hovor od dealera.... Teď mě už fakt naštvali. Další 2 komplikace:

- auto vyložili na nějakém centrálním skladu dealera a nemají to u autosalonu, takže předání až ve čtvrtek za týden.

- Dle nějaké kontroly z papírů vs. má objednávka zjistil, že mi tam neudělali elektrické otevírání kufru. Sice blbost, ale chtěl jsem to.

Každopádně v případě, že to tam není, budu řešit nějakou kompenzaci, že to zas pos**li

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to podělali nejspíš u dealera... Pamatuju si, že jsme to elektrické otevírání kufru přidávali ještě nad rámec toho, s čím jsem přišel z konfigurátoru (nebyl jsem si jistý, jestli to není v rámci stupně výbavy). VIN od někoho, kdo má tuhle výbavu, bohužel nemám/neznám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mám sto chutí po těch všech komplikacích říct, ať si to nechaj, vrátěj zálohu a že si vyberu skladovku u někoho jiného. Drží mě akorát sleva, kterou mám u tohodle jednoho dealera na auta do výroby (přes zaměstnavatele). :/

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...