Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Pár kolegů na tom bylo podobně a měli to kousek přes rok. A dalších pár už se blíží ke dvěma rokům, ale já asi držím rekord. Mám pocit, že auta se slevou (na OL) musejí počkat před těmi, co kupovali RČ za vyšší cenu...

Editováno: , autor: havros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hamman napsal:

To je divny, protoze jsem objednaval v breznu 2021 a bylo hotovy na konci listopadu 2021, tak mi nerikej, ze by na tom delali o rok a 4 měsíce dyl

Ehm ... odkud já jen stejnou situaci znám ... :D

@havros Ale jinak ano, zatím jsi rekordman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dusane vis, ze Toyota mela cely unor zavreno uplne a Skodovka ne, zejo? Selsky rozum, maji min objednavek a mensi komplexnost konfigurace. Konkretne Octavka se vyrabi plnou rychlosti, kdybys videl, kolik casu ty lidi maji na splneni ukonu, tak te mrdne a rozhodne bys tam pracovat nechtel a ano vsechny vozy jsou na objednavku, tj. nepadaji do cerne diry, aby nekdo schvalne cekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, můj dojem je ten, že jsme objednávali v úplně nejhorší době, navíc jsou tady chudáci co mají vyrobeno a odstaveno. Já měl asi kliku že bylo vyrobené a šlo k prodejci. To bylo ale už v době kdy škodovka zase jela. Já čekal 17 měsíců, ale jsou tady jiní co čekají mnohem déle. Přál bych Vám aby jste už svá auta dostali a mohli se z něj radovat jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamman já to beru to co píšeš o výrobě apod., ale asi někde je zakopaný pes, proč tedy třeba havros čeká více jak 2 roky a jiný má Octávku za 3 měsíce. Tohle normální není, obzvlášť když havros nemá jak píše, žádnou zvláštní konfiguraci, někde je v sytému chyba, já rovnou napsal, že možná i záměr. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ano, tak by mi přišlo celkem fér zařadit výrobu auta, které se nahrazuje za sešrotované, na nejbližší možnou chvíli (v řádu dnů) a ne čekat další měsíce na druhé kolo výroby. Docela by mě zajímalo, kolik těchto "totálek" ve výrobě bylo. Ale to budou asi jen nízké jednotky vozů. Věřím, že co jde, to se snaží jen opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, DušanV said:

Hamman já to beru to co píšeš o výrobě apod., ale asi někde je zakopaný pes, proč tedy třeba havros čeká více jak 2 roky a jiný má Octávku za 3 měsíce. Tohle normální není, obzvlášť když havros nemá jak píše, žádnou zvláštní konfiguraci, někde je v sytému chyba, já rovnou napsal, že možná i záměr. 

Už je tak nějak známo, že o výrobní logistice natož v automotive nevíš ani ň. A neznalost samozřejmě poskytuje mnohem větší prostor pro tyhle fantasmagoriceké fantazie než když se člověk alespoň v základích rysech orientuje v problematice, o které se snaží rozumovat. Proto se nedivím tvým řádkům, ale s realitou nemají společného zhola nic. I v termínech dodávek aut platí Normální rozdělení, takže dodávkám za 3 měsíce se nelze divit ani v době, kdy je typická doba dodání 12+ měsíců. Vidět v tom chybu systému Škodovky či dokonce záměr je poplatné důchodcům v hospodě po 5. pivu, nic víc.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BubaqBeru, že je to tím, že do toho nevidíme - jak píšeš. Ono je to dáno hodně i tou komunikací ze strany Škodovky. Nepřipadá mi normální, že mně, jako platícímu zákazníkovi (a nemyslím si, že je to málo peněz), ani neodepíší na mail a místo toho ubrečeně volají dealerovi, ať s nimi už nic neřeším. Opakované lhaní do médií o maximálních dobách čekání. Případy typu: "Auto je zaplánováno za dva měsíce." a druhý den telefonát "Nevím jak se to stalo, ale už ho máme na prodejně.". A do toho pak ty situace (a ano, to je to, do čeho nevidíme), že někdo z našeho pohledu objedná stejné auto po nás a dostane ho třeba o rok dříve. Všechno tohle jen promíchává nasranost a pak slepě vidíme, že je tam ta nespravedlnost/"chyba" v odbavování objednávek a těžko se nám obecně tomu "workflow" na straně škodovky věří.

Ale ... co já si mám co stěžovat, já jsem tady za dlouhou dobu snad jediný, komu zkrátili předpokládanou dobu dodání :D

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu vůbech nechci jakkoliv Škodovku obhajovat. Ta (ne)komunikace a netransparentnost je projevem marketingového přizdisráčství namísto otevřené důvěryhodné komunikace. O tom žádná. Samotnému mi termín posunuli už ai 4x.

 

Ale budit tady dojem, že je to vina Škodovky nebo dokonce že Škodovka záměrně zadržuje vyrobená kompletní auta, je projevem čiré tuposti.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...