Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Tak hlásím, že vozidlo je u prodejce ! 

 

Objednání - 09/2022

dodání - 02/2023

 

- Škoda Octavia Style+ 2.0 TDI 110 KW

 

Více v mém tématu: https://forum.skodahome.cz/topic/165063-octavia-iv-liftback-20-tdi-110-kw-style-černá-magic/

 

Prosím umí tady někdo podle VIN zjistit více info o autě? Jestli se jednalo o nekomplet, kdy bylo vyrobeno atd. ? :) 

 

image.thumb.jpeg.a75c364de40af89373c22e1c3e70c78d.jpegimage.thumb.jpeg.9f37cc8b395d3f1a436491435a9a2873.jpegimage.thumb.jpeg.24ffb78a8e5b93a253e0e18e94cd7e77.jpeg

Editováno: , autor: Sebasten
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, cross napsal:

Trefil ses do nějaké rezervované konfigurace dealera?


Abych pravdu řekl nevím, prostě jsem dealerovi řekl, že auto potřebuji mít cca 04/2023, on řekl ano to zajistím a jak řekl, tak udělal. Pravda byl jsem skeptický, o to více po přečtení zdejších komentářů, ale nakonec slib dodržel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi odpověděli ze  škodovky, trvalo to tři neděle a posun je o 14 dní. Já už ale nevěřím ničemu.

 

Za současných okolností nelze v drtivé většině případů říci, kdy bude konkrétní vozidlo vyrobeno a dodáno. Po prověření Vaší konkrétní objednávky sdělujeme, že k výše uvedené komisi číslo xxxxxx– bylo stanoveno předběžné datum výroby na 9.-11. kalendářní týden tohoto roku. Avšak dovolujeme si Vás informovat o skutečnosti, že vzhledem k velice turbulentní situaci na trhu se jedná skutečně o předběžně stanovený termín výroby, který se vzhledem k nepříznivému globálnímu dění může posunout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, cross napsal:

Tak teď jsme všichni zvědaví! :D

@SebastenPár vyvolených v republice je, jedním z nich jsi očividně ty :)

Nevím jestli jsem vyvolený, ale asi ano :D Každopádně když jsem poptával vozidlo více prodejců mi přislíbilo termín dodání auta k určitému datu, takže to nereálné není :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, takto to v některých případech určitě je, ale v některých určitě ne :) Třeba ten můj kámoš - sportline za 2 měsíce hotový. Žádná úprava konfigurace neproběhla, dealer neměl nic předobjednáno - sám se divil. Prostě na něj padlo štěstí, že místo aby posunuli dřívější objednávky, tak tam prskli jednu novou :)

Ale ano, vzhledem k tomu, že dealer se za termín přislíbil, tak asi dobře věděl, že tohle může udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, trpělivě tady sleduji vaše životní příběhy s objednávkami a mám radost, že někteří šťastní se v posledních týdnech dočkali. Já objednával 10.6.2022 a výroba dle dealera proběhla někdy kolem vánoc. Nekomplet. Teď jsem asi někde mezi těmi "loosery" :-), co ještě stojí někde v rohu u plotu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@huhukoktejlA co jsi objednával?
@mjenikTo je fakt tragédie už.

Ale pan Jahn prý je schopen obratem prezidentské kanceláři dodat nová auta. Má žena chodila do třídy se synem Petra Pavla, tak už jsem ji tlačil myšlenku, že ji určitě na základce miloval, ať se mu ozve, jestli nás nějak neprotlačí :D

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...