Přejít na obsah

Předělání anglické octavie


medvedH

Doporučené příspěvky

Zapomeň na to,nemá to smysl.Už se tu o tom psalo.Pokud bys to chtěl legálně přihlásit,musel bys projít Státní Zkušebnou,cena +-60.000 apovažovalo by se to za stavbu vozu,protože přestavba z dovozu z GB není povolena a pokud se se na to dívají jako na stavbu,vše se posuzuje podle nových nirem a vyhlášek.Zapomeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím by mě zajímala cena předělání. práce plus díly. pak uvidím jestli bych to nějak řešil

komu není rady, tomu není pomoci.

Máš nahoře napsáno, že se to neoplatí, tak co řešíš? Myslíš, že ti tu někdo řekne, kolik to bude stát???? to pochybuju, pač to těžko někdo dělal, je s tím hrozně práce a v podstatě to legálně přihlásit nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je přesně to co jsem nechtěl slyšet :(

Jsem v anglii a to auto tu mam. tak jsem přemýšlel, že bych si ho dovezl domů. není přeci jenom nějaký řešení?

ja bych měl dotazek na kolik třeba tam vyjde taková okta +- ?? slyšel jsem ruzné cifry, viděl spousty doveženych aut na ND, čistě ze zvědavosti od člověka ktery tam je? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Uvidím. Vím, že to bude docela slušná prácička, ale viděl jsem tady na fóru spoustu slušmejch kousků co se týče předělávání tak myslím, že by to nějak mohlo jít. Teď nemluvím o tom co se vyplatí.

Jinak takovyhle auto jsem tu koupil za 70 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sezeni vpravo by me zas tak nevadilo, ale slysel jsem, ze to auto musis stejne minimalne do roka prihlasit. tak je to na prd. radsi bych to mel vsechno normalne. schanim dal, ale nikdo mi zatim nedal jednoznacnou odpoved co vsechno musim udelat pro prihlaseni.

Podle mě by bylo řešení to zkusit narvat na zvláštní značky,třeba tohle auto jezdí v cz víc jak rok a auto má pořád volant v pravo.

post-25-1174214448.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíš náhodou co to je za spz? jestli na to je nutný nějaký speciální povolení.

Jinak za kolik myslíš, že bych rozprodal na díly octavii 2.0 benzín elegance r.v.2002? nemám totiž tušení

Ta na Fábce je zvláštní registrační značka trvale manipulační – bílý podklad a zelené znaky,začíná kódem kraje.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíš náhodou co to je za spz? jestli na to je nutný nějaký speciální povolení.

Jinak za kolik myslíš, že bych rozprodal na díly octavii 2.0 benzín elegance r.v.2002? nemám totiž tušení

tak na tu značku zapomeň, leda že by sis pořídil autosalon-nějaké značky nafasoval a každou jízdu psal jako pako do knížečky :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. no pokud si jí chceš nechat a jezdit v ČR tak by bylo nejjednodušší nechat přihlášený v anglii (pokud je ta možnost) a tady jen jezdit, ale budeš sedět vpravo ;)

T.

Pokud tady to vozidlo hodláš provozovat, tak je ze zákona tvoje povinnost ho tu i zaregistrovat..takže nejdřív schválit jako dovoz. Škodovka přestavbu nepovolí, takže přesně, jak psal Cosby. Potom je blbost se zaobírat, kolik by to stálo a pak se uvidí, protože i tím předěláním vznikne jen dobrý květináč na zahrádku, který na silnici nesmí. Právě proto, že to nejde, jsou praváci tak levní..není pro ně odbyt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíš náhodou co to je za spz? jestli na to je nutný nějaký speciální povolení.

Jinak za kolik myslíš, že bych rozprodal na díly octavii 2.0 benzín elegance r.v.2002? nemám totiž tušení

Ta na Fábce je zvláštní registrační značka trvale manipulační – bílý podklad a zelené znaky,začíná kódem kraje.Je na jednorázové použití s omezenou platností.Není určena pro mezinárodní provoz.

Zvláštní RZ trvale manipulační není časově omezená a nemá omezenou životnost :) V první řadě je určená jen pro prodejce vozidel a servisy..podstatnější je, že ji lze použít jen na vozidla se schválenou technickou způsobilostí dle zákona 56/2001, tzn. jednoduše řečeno mají český techničák.

Jestli si ji nějaký servis dá na praváka na parkovišti, je jedna věc, jestli s tím i jezdí, je věc druhá, ale nesmí je přitom nikdo zastavit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sezeni vpravo by me zas tak nevadilo, ale slysel jsem, ze to auto musis stejne minimalne do roka prihlasit. tak je to na prd. radsi bych to mel vsechno normalne. schanim dal, ale nikdo mi zatim nedal jednoznacnou odpoved co vsechno musim udelat pro prihlaseni.

Jednoznačná odpověď už tu padla..pro schválení takového auta neuděláš nic, protože to prostě nejde. Svého času se tu nějaké oktávky z Anglie objevili a jistým úřadem i schválili, ale v reálu to byla auta z GB jen papírově, ve skutečnosti to byla auta odcizená v kontinentální Evropě a tak nějak se upravila na novou identitu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíš náhodou co to je za spz? jestli na to je nutný nějaký speciální povolení.

Jinak za kolik myslíš, že bych rozprodal na díly octavii 2.0 benzín elegance r.v.2002? nemám totiž tušení

Ta na Fábce je zvláštní registrační značka trvale manipulační – bílý podklad a zelené znaky,začíná kódem kraje.Je na jednorázové použití s omezenou platností.Není určena pro mezinárodní provoz.

Zvláštní RZ trvale manipulační není časově omezená a nemá omezenou životnost :) V první řadě je určená jen pro prodejce vozidel a servisy..podstatnější je, že ji lze použít jen na vozidla se schválenou technickou způsobilostí dle zákona 56/2001, tzn. jednoduše řečeno mají český techničák.

Jestli si ji nějaký servis dá na praváka na parkovišti, je jedna věc, jestli s tím i jezdí, je věc druhá, ale nesmí je přitom nikdo zastavit :)

Máš pravdu :palec2: připsal jsem tam navíc ještě jednu znažku. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíš náhodou co to je za spz? jestli na to je nutný nějaký speciální povolení.

Jinak za kolik myslíš, že bych rozprodal na díly octavii 2.0 benzín elegance r.v.2002? nemám totiž tušení

Ta na Fábce je zvláštní registrační značka trvale manipulační – bílý podklad a zelené znaky,začíná kódem kraje.Je na jednorázové použití s omezenou platností.Není určena pro mezinárodní provoz.

Zvláštní RZ trvale manipulační není časově omezená a nemá omezenou životnost :) V první řadě je určená jen pro prodejce vozidel a servisy..podstatnější je, že ji lze použít jen na vozidla se schválenou technickou způsobilostí dle zákona 56/2001, tzn. jednoduše řečeno mají český techničák.

Jestli si ji nějaký servis dá na praváka na parkovišti, je jedna věc, jestli s tím i jezdí, je věc druhá, ale nesmí je přitom nikdo zastavit :)

jj. na to jsem zapoměl na té fotce na tom pravákovi mají tu značku na levačku-zajímalo by mě jestli s tím i jezdí, ale nevidím důvod proč by je s touto značkou nemohl někdo zastavit a podiskutovat co to má jako znamenat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel "nesmí zastavit" v jiném smyslu..když by je s touhle značkou někdo zastavil, mohli by mít veliký problém :) Podle fotky je to nějaký rallye předjezdec, takže to bude jezdit max na pro silniční provoz uzavřených tratích..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...