Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.Je to můj první příspěvek do tohoto fora.Tak doufám že to nezvořu.Ale k věci.Jsem vyčetl že od 1.11.2008 může být minimální vzorek 4 mm.Zajímalo by mně odkud´ se to měří.Jestli od kontrolního bodu nebo kde končí drážka.Předem děkují za odpovědi a názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.Je to můj první příspěvek do tohoto fora.Tak doufám že to nezvořu.Ale k věci.Jsem vyčetl že od 1.11.2008 může být minimální vzorek 4 mm.Zajímalo by mně odkud´ se to měří.Jestli od kontrolního bodu nebo kde končí drážka.Předem děkují za odpovědi a názory.

Jestli jsem to dobře pochopil,když mně zastaví policajti a budou mi chtít změřit vzorek tak mi to budou měřit od toho kontrolního bodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda osobně preferuju KORMORAN, protože už na nich pojedu třetí zimu. Ty dvě poslední byly spíše na asfaltu. Mám na nich najeto cca 22 000 km a jsou tak na 50% vzorku. Na sněhu spokojenost a na to, že to jsou zimáky, taky nehučí. Už je mám obuté a další zimu kupuju další. Maximálně doporučuju. http://www.rajpneu.cz/pneumatika-242100000...-B2-91T-M-S.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamej mel Nokiany a rikal ze jsou rozhodne lepsi nez treba Barumy a daj se sehnat jeste za dobry penize.Takze docela premejslim o nich, jasny ze nejlepsi budou podle testu Micheliny nebo Continentaly, ale budu potrebovat 16tky, takze budu shanet neco levnejsiho.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nokiany WR ti mužu vřele doporučit jsou perfektni,i kdyz ULTRA GRIPY 7 budou lepší,ale i dražší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už 12 let jezdím na svých Octávkách jenom Polaris, spokojenost hlavně co se týče hlučnosti a životnosti. V pondělí budu na služební fasovat Nokian, typ zatím neznám, budu tedy mít možnost srovnání. Ale podle testů má typ WR o něco horší trakční schopnosti na sněhu a ledu. Zatím mám na ní Dunlop SP Winter sport M 3 a už se těším až zmizí. Přehluší i 1,9 TDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tady čtu, bylo by zapotřebí si něco ujasnit(zimní pneu):

1) kup si co cheš, ale uvědom si kam, jak často, jak daleko na tom budeš jezdit

2) rozměr už nyní není tak podstatný jako dříve, tak že pravidlo o lepší užší pneu už neplatí v takové míře

3) všechny známé pneu společnosti (Michelin, Goodyer, BF-G, Bridgestone, Barum,Continental,Dunlop a pod.) mají za podobné ceny podobně kvalitní pneu, ani jeden z nás to nedokáže posoudit - podmínky atd.

4) nejdražší není nejlepší, nejlevnější né vždy ušetříš

5) uvědom si, že kupuješ věc, která tebe a tvé blízké spojuje s bezpečností na vozovce

6) stejně si to vybíráme podle toho co se nám líbí a co nám druzí nakecají

7) rychlostní index, rozměr, nic z toho nemáte v malém TP, jen si dejte pozor, kdyby jste jeli na technickou

8) Přeji Vám všem mnoho šťastných km a ať vyberete ty správné :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel uz dve zimy Goodyear UG7 a ted je kupuju znova jj je to super guma spolehlivost a funkcnost jako zadna jina!

To cumla:ale podivej se na to jaka je zima u nas a jaka ve Finsku!Jsou to podstatne teplotni rozdily!Jejich guma bude mit mozna jinou hustotu materialu!Ale potesim te,kamos je ma na Peugeot 307SW a max spokojenost!Ale je s nima spoko v IT,kde makame tady jsou zimy taky jine jak u nas je tu v zime kolem -20stupnu,takze taky jina zima!(Dolomity)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Chossse

no ja jelikoz sem taky z hor sice ceskych ale myslim si ze tech -20 tady u nas bude taky, No uvidime jaky budou kdyztak je po zime poslu do kopru a zase pudou UG7+, mame ty nokiany WR G2 XL 225/55/17 na O2 scout a uplna parada , vime ze scout je 4kula ale kam se to vyskrabalo je uctihodny ale na Jeepa co mame sluzebni to samo ze nema ten vyjede aji na sjezdovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...