Přejít na obsah

TEMPOMAT, SPEEDLIMITER


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Taky limiter používám přesně jak epo a jsem spokojený, funguje spolehlivě. Je skutečně dobře navržený, takže v situacích kdy potřebuju náhle zrychlit, šlápnu na plyn a pak se zase vrátím, většinou na nastavenou rychlost. Dlouhé trasy po dálnicích moc nejezdím, takže mě tempomat vůbec nechybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je vůz vybaven řídicí jednotkou

BCM / 6C0.937.085, je nutné objednat z Katalogu náhradních dílů ETKA řídicí jednotku BCM vyšší řady / 6C0.937.089 a jednotku vyměnit.

Pokud je ve voze řídicí jednotka

BCM / 6C0.937.087, 6C0.937.089, 6C0.937.090 (Kessy), není výměna řídicí jednotky BCM potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fíha, 5,5 tisíce, to je sakra dost, před 2 lety jsem u OII platil za dodělání tempotatu 2300 Kč.

Asi je to dražší, když se to dělává při přítomném limitéru. Stejně nechápu, proč tam rovnou nedělají kombinaci tempomat/limitér, nebo jen samotný tempomat.  Mít samotný limitér mi přijde zcela k ničemu, to snad nikdo nemže používat.

 

Už u druhé generace stál tempomat zhruba stejně. Mění se obě páčky, u OII je to cenově jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma jsem pozorně pročetl a nějak nevím kde. Jeden říká, že 100% je jenom KESSY. Ty na poznámku o alarmu odpovídaš, že je to normální a z toho by mohlo vyplývat, že správnou BCM mají i auta s alarmem. Asi su teda blbej když to z toho nepoznám a radši se nebudu ptat. Dík za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostika je uz pozde. Potreboval bych se dopidit k tomu co objednat, aby byla kompatinilni BCM. Na to se ptam, jestli je znama zavislost osazeni. Tak jako treba u OIII zavisi nektere veci napr. na pritomnosti xenonu apod.

Kdyz bude stat alarm 5 tis. a dodatecna montaz vyssi BCM to same, radsi vezmu rovnou alarm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tohle by mělo mít každý auto - a nejlíp doplněný akustikou. Nesnáším řidiče - lepiče a ani nechápu, že někoho baví takto nepohodlně za někym jezdit. No nic, mažu pryč tohle je :kol-74:

Ještě, že nepracuješ ve vývoji automobilů, tohle bylo první co jsem vypl. Jezdit s tím ve velkoměstě je za trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...