Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, filda88 napsal:

Tak mám dnes od prodejce hlášeno, že je auto vyrobeno a čeká na převoz.

 

Objednáno 24.6.2022, původní plán 31.12.2023, následně 33týden 2022, vyrobeno 34týden 2022.

 

Předpokládám, že se dealerovi uvolnil slot a tak tě tam "šoupnul", jinak si to nedovedu představit. Můžeš se dealera zeptat jak je to možné? Docela by mě zajímalo, jak se tyto věci stávají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hours ago, JirikHL said:

@Chloopto stejně ale je méně než jsi zaplatil ne?

Je to tak. Rozdíl v ceně TOP2.0 a TOP2.0 PREMIUM byl 12000 kč (po slevě pro mě asi rozdíl 11000 kč). A rozdíl byl jen v těch kamerách. Uvidím jak to nakonec dopadne. Samozřejmě se mi to nelíbí, ale pokud to auto bude mít vše ostatní jak má, tak ho neodmítnu kvůli 6000 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kober napsal:

 

Předpokládám, že se dealerovi uvolnil slot a tak tě tam "šoupnul", jinak si to nedovedu představit. Můžeš se dealera zeptat jak je to možné? Docela by mě zajímalo, jak se tyto věci stávají

Odpovím za něj. On se jde občas projít a vysává z lidí okolo štěstí.

Dealer to nepochopil taky a netuší, jak se to mohlo stát. Žádný slot se mu neuvolnil - prostě to Škoda zaplánovala. Já mám teda jinou konfiguraci (1.5 Style DSG), objednáno u stejného dealera o 3 dny později a termín 02/2024.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kober Viz výše odpověď od @cross.

 

Jen bych dodal, že mluvil i něco o tom že mají (asi, nebyl si taky jistý) pro různé výbavy napočítané díly, případně varianta 2, že jsem se trefil do nějaké zrušené objednávky. 

 

Jinak to absolutně nechápal a říkal ať si jdu rovnou vsadit sportku.

Editováno: , autor: filda88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, boban1108 napsal:

Mně ten termín dodání po pár měsících připadá v dnešní době jako SciFi. 

Když si představím jak jsem 10/2018 konfiguroval předváděčku; ta 1/2019 dorazila na salon kde se na letních schovala dovnitř, 4/2019 jsem ji dostal do užívání a 6/2019 jsme řešili přepis. Tehdy mi to přišly jako nekonečné měsíce a teď už mám vlastně výročí 12 měs od objednávky a říkám si, že je to ještě relativně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajo tak to jste vy dva co objednávali pár dnů od sebe a mají dodání (skoro) pár let od sebe :) @filda88 @cross

 

@roman.semora mno kdybychom my zůstali u původní objednávky, tak máme teď za sebou 7. měsíc čekání a ještě by nás pravděpodobně jednou tolik čekalo... Kolega s dodáním 2 měsíce měl pěknou kliku no :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/30/2022 at 8:12 PM, JirikHL said:

 

Co @Mavok? Jak se to nakonec vyřešilo u tebe s chybějícími kamerami?

 

 

Momentálně vyčkáváme, zda se vrátí  Area View do nabídky. Případně pak objednání nového vozu s Area View a odkup současného za zvýhodněných podmínek. Takže řešení je nejisté s otazníkem. 
Jinak čeho jsem si všiml, nyní jde nově objednat el. ovládání sedadel bez nutnosti dokoupení top ergonomických sedadel.

Jinak ten Scout sám o sobě je super a jsem moc spokojen, jen vždy při parkování mám hořkost na jazyku :D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...