Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Dohny87 napsal:

... Auto pořád nedorazilo a tak bych se rád zeptal, jestli nevíte zda vyrobeno doopravdy znamená vyrobeno a nebo vyrobeno jen z části a odstaveno někam na pole? ...

Co jsem tu tak načetl, tak to může znamenat, že je vyrobeno i že je odstaveno. Asi o stránku dřív tu psal uživatel, že očekával auto až za několik měsíců a po 2 měsících volal dealer, že už je nečekaně na prodejně.

Podle minulého odboráře dokončovali rozdělaná auta. Na předchozí stránce se zase zmiňuje, že opět nejsou nějaké komponenty a bude se tak plnit parkoviště nedodělanými kusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@roman.semoraauto kompletně vyrobeno 25.8., opustilo i fabriku. Bohužel dodnes v pořadníku na převoz k dealerovi… Škodovka mi sdělila, že ikdyž je auto komplet vyrobeno, tak si na něj počkám někdy do října. Prej čeká v pořadí na převoz.

 

@Dohny87tak vidíš můj případ, bohužel to že máš auto vyrobené neznamená, že ho hned dovezou… Mě dokonce přímo Škodovka (ne jen dealer) slibovala již 2x termín doručení (naposledy minulý týden) a po mých urgencích mi napsali, že nakonec asi až v říjnu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, iphonik4 napsal:

@roman.semoraauto kompletně vyrobeno 25.8., opustilo i fabriku. Bohužel dodnes v pořadníku na převoz k dealerovi… Škodovka mi sdělila, že ikdyž je auto komplet vyrobeno, tak si na něj počkám někdy do října. Prej čeká v pořadí na převoz.

 

@Dohny87tak vidíš můj případ, bohužel to že máš auto vyrobené neznamená, že ho hned dovezou… Mě dokonce přímo Škodovka (ne jen dealer) slibovala již 2x termín doručení (naposledy minulý týden) a po mých urgencích mi napsali, že nakonec asi až v říjnu. :)

Si dělaji prdel, nemají nasmlouvaný přepravce??? To je divný že by někde stálo hotový auto to by měly zasekaný odstavný plochy.

To pro něj dealer nemůže poslat svůj převoz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Rapid1.0 napsal:

@Hamman A ty umíš odpovědět na otázku, jak je možné, že ty ještě nemáš datum výroby, stejně tak další lidi to tu psali, ale někteří (většina) má nějaký datum už při objednání vozu, který se pak teda samozřejmě mění.

Podle těch tabulek co jsme psali jsou tam dvě pole skrz plánování: 1) předpokládaný výrobní týden - informace kterou dostaneme všichni po objednání, je ve formátu kalendářních týdnů; 2) zaplánování výrobou - když už auto skutečně půjde na linku a má nějaké orientační datum (každopádně toto se nerovná zahájení výroby, konkrétně já tam mám posun už 14 dnů a ještě nezahájenou výrobu); a pak teda 3) zahájení výroby; 4) vyrobeno - dle @Hamman stav kdy je auto kompletní a nic mu nechybí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Hamman napsal:

Hlavně by musela mít smlouvu s každým, koho by si dealer vymyslel, ale tak ono by stačilo se místo nadávání zamyslet.. ted myslim kacera :D

Jsem nenadával jen konstatoval a to že je smlouva jen s dealerem je jasný ŠA to nechalo na nich ,, soukromých osobách" který jen peskuje jaký musí mít vzhled salonu atd. Když jsem řešil nespokojenost s mojí bývalou O4 tak vše házeli na komunikaci s dealerem, který se mohl snažit sebe víc, ale nic nenadělal. Po komunikaci přímo s ŠA jen keci a výmluvy a nakonec nekomunikace!!! Přeci nemohou přiznat že chyba je na jejich straně. To že jsou problémy s dodávkou komponentů chápu, ale chování ŠA ne.  

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...