Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Mne predajca oznámil - auto malo byť vyrobené minulý týždeň - že nasledujúce dva mesiace to nehrozí.

Celkom som sa na to auto tešil, ale už mi to ani nevadí. Moje súčasné so 190tkm jazdí veľmi dobre, netrpí chorobami že v mraze nefungujú nejaké senzory alebo že by žralo olej ako tu dnes čítam, leasingovka sa "plácla po kapse" mám nové brzdy, nové zimné pneu ešte 100tkm vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, OpelInsi napsal:

Mne predajca oznámil - auto malo byť vyrobené minulý týždeň - že nasledujúce dva mesiace to nehrozí.

Celkom som sa na to auto tešil, ale už mi to ani nevadí. Moje súčasné so 190tkm jazdí veľmi dobre, netrpí chorobami že v mraze nefungujú nejaké senzory alebo že by žralo olej ako tu dnes čítam, leasingovka sa "plácla po kapse" mám nové brzdy, nové zimné pneu ešte 100tkm vydrží.

 

Máš vin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Hamman said:

 

Máš vin?

Díky moc za pomoc, už jsi mi nabízel. Prodejce tvrdí, že auto ještě nemá VIN přidělenou. To mi připadá, že to do výroby asi vůbec nešlo.

U nás ve firmě má stroj přidělenou "VIN" po potvrzení objednávky a taky máme dodací lhůty 10 měsíců

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se pro zajímavost, jestli někdo neví jak to je, když jde auto na odstavnou plochu.... Z ERWINu se dají stáhnout data o konkrétním vozidu. Je tam i přesné datum výroby. Toto datum výroby je kdy sjelo auto z linky (než šlo na louku), a nebo kdy byla dokončená repase po vrácení z odstavné plochy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...