Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-agenda-uz-je-hur-nez-pri-covidu-rika-muz-ze-skody-auto-193905

 

 

Citovat

Bohužel výplně dveří stále chybí. Vyrábíme nekompletní vozy, které budeme dokončovat, až se náhradní výroba výplní rozjede. Předpokládám, že to bude během několika týdnů, takže ta celková ztráta u vozů Octavia nebude tak velká.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By si sa divil koľko ľudí čaká za takými "nedorobkami". SA tvrdí že "Máme ohromné zakázky, v současné době máme skoro půl milionu zakázek. Zájem o vozy Škoda neklesá. " A ja som jeden z nich, pravda ešte nečakám ani rok. Lenže inde to nie je o nič lepšie a vo všeobecnosti do budúcna bude len horšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, boban1108 napsal:

Asi myslíš květen 2022. 5. týden už přeci byl. Kdy jsi objednával? 

Ano, myslel jsem kveten. Objednano v cervnu 2021. Nize jeste prikladam odpoved dealera. 

 

Citovat

Dobrý den pane XXX,

kontroloval jsem to a předpokládaný termín výroby je stále 19-21 2022

Momentálně se vyrábějí všechny modely, jako nekompletní krom Fábií (je to kvůli kabelovým svazkům, které se vyrábějí na Ukrajině).

Bohužel momentálně nedokáži odhadnout, jak na tom bude výroba v květnu, tak to musíme bedlivě sledovat.

Budu rád, pokud se mi za 14 dní opět připomenete a já Vám podám aktuální informace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Rapid1.0 napsal:

Pozitivní to zpráva, díky. Zajimalo by mě v jakem počtu ty výplně zvládají vyrábět. V nadpisu článku je “míří do nedokončených Octavií”, tak jestli i nově vyrobené vozy je dostanou nebo ty mají v tuhle chvíli smůlu. 

 

To bude asi záležet, jestli chybí něco jiného (kabelové svazky, matrix světlomety, ...). Prioritu by měla mít vždy výroba - je to levnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soudě podle všech dostupných informací to zatím jede zpomaleně kvůli čipům (proto dodávky zhruba za rok). Kabely se Octavií netýkají. Výplně dveří způsobily po podzimním vyprázdnění odstavných ploch s polotovary Octavií jejich opětovné zaplnění. Toto zdržení bylo odhadováno na 2 týdny až 3 měsíce. A teď se výroba nějak rozjela (nevím jak), ale můj laický odhad je, že výplně způsobí průměrné zpoždění 5 týdnů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...