Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

@boban1108 @LukeX

Chlapci, ten 14. týden mate nějak dlouhodobě nebo se vám to změnilo teď nedávno?
 

Já měl ještě před 14 dny 11. týden a včera info od prodejce ze taky 14. týden. Tak me zajímá zda je to náhoda ze jsme tu 3 se stejným týdnem výroby nebo je za tím něco jiného, neboť ten 14. týden je už duben, kdy počítají s částečnou obnovou výroby dveřních vyplní. 🤞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som cital vyhlasenie a otazne je co bude s Ruskou pobockou Skoda auto.

 

Škoda Auto obmedzí výrobu

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto musí od tohto týždňa kvôli ruskej invázii na Ukrajinu obmedziť výrobu. Zápasí sa s kritickým nedostatkom dodávok dielov od niekoľkých lokálnych dodávateľov z Ukrajiny, čo má dopad na niektoré modely.

Škoda musela obmedziť napríklad výrobu elektrického SUV Enyaq iV. Škoda Auto to dnes uviedla v tlačovom vyhlásení. Výroba vozidiel na Ukrajine je pozastavená.

 

9657d50c-b8c9-4806-9d1d-7edc005906ab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Chloop napsal:

Z FB.

 

215639888_ScreenShot2022-03-02at16_11_16.thumb.png.80715b084ef263b0ff61db07a8f2ae87.png

To mi příjde jako blbost. To jako nebudou vyrábět červen až říjen? Nebo budou sjíždět nehotová auta na odstavné i když budou mít díly?

 

Primárně snad chtějí, aby sjížděla hotová auta aby neměli vícenáklady na odstavné plochy a vedle toho dokončují....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Motyll44 napsal:

Mám info z pondělí, že auto je zaplánované do výroby 38 CW. Ale pak velmi pravděpodobně bude čekat na výplně zatím neznámou dobu. Objednáno 11/21.

Tak předpokládám, že v týdnu 38 už pojede nová linka na ty výplně. přes 30 týdnů v urgentu musí na rozjezd linky podle mě stačit. 

 

Moje auto má plán výroby KT40 a předpokládám (nebo spíš doufám :D ), že už na odstavný parking nepojede... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...