Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

To je rozhovor :D 

 

 

Jaká je tedy dnes dodací lhůta, když ne těch tři až šest měsíců?
Závisí na modelu a výbavě. Nicméně odhaduji, že sedmdesát až osmdesát procent objednávek, které teď zákazníci učiní, jsme schopni dodat v letošním roce.

 

Takže když si dnes objednám Karoq nebo Octavii, tak ji dostanu až za rok… Tyto modely byly právě nejvíc zasažené.
U každého z modelů je to trochu jiný příběh. Octavia bohužel odnáší čipovou krizi a je nadále nejvíc zasažená. Přesto byla loni po Fabii druhým nejprodávanějším vozem a pořídilo si ji přes čtrnáct tisíc zákazníků. U Karoqu to byla otázka především zpoždění spuštění modernizované verze. Jak už jsem říkal, sedmdesát až osmdesát procent dnes objednaných aut bude dodaných ještě v roce 2022. Kdybychom se měli bavit o měsících, je to šest až čtrnáct měsíců. 

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/jiri-malacek-skoda-auto.A220118_184254_automoto_fdv?zdroj=top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Petr AMF napsal:

Evidentě dostává tržní ekonomika na frak a posouvá nás to 35let zpátky.

Připomíná mi to rodiče v 1989 - Favority nevěděli kdy přijdou a barvu vem, co je. Ta hnědá byla hezká.

Tady u Octavie4 taky neví kdy přijde skladovka, jestli si neudělá obkliku přes pole. Zaplánované auto už nezmění …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nekdo chtel vim kde maji skladovky, nebo blizky termin dodani. Objednaval jsem Karoq a cekacka jen  2 mesice, nebo jina vybava skladem. A dali mi i velkou slevu na dnesni dobu..Maji tam i oktavky co jsem ted koukal, ale zasoby se tenci...Btw nepracuju tam a nic z toho nebudu mit pro info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro info. Objednával jsem v půlce dubna (2.0 TSI skoro v plné palbě, liftback). Včera jsem trochu otravoval dealera. Plán výroby je 14. týden (tak aspoň nikde nestála) a odvezu to tedy tak v 16. týdnu. Tak to bude něco málo přes rok a nevěřím, že se to zkrátí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám 9 měsíců a budu čekat ještě tři (prý plán výroby 14. týden). Ale včera jsme jel se známým s Fordem Mondeo, starším. Objednával nové Mondeo, taky v půlce dubna jako já, a v prosinci si ho zavolal dealer, vrátil mu zálohu a sdělil, že jeho auto se už nevyrobí. 

To jsme na tom vlastně super!

Editováno: , autor: boban1108
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...