Přejít na obsah

Navigace


petajs

Doporučené příspěvky

Já mám navi hned pod vnitřním zpětným zrcátkem. Ještě potřebuju dořešit kabel napájení, optimální by bylo vést ho napevno zpoza palubky pod čelním sklem, viděl jsem to tady někde u OII.

Vlevo lehce nad palubkou mám držák na telefon. Až bude čas, tak vyfotím v plném zapojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigaci mám na levé straně palubní desky. Kabel je vedený pod plastem u sloupku řidiče, potom pod polypropylenovým krytem nad pedály, dále pokračuje pod krytem řazení a ruční brzdy a ústí v odkládací přihrádce. Tam jsem musel vyvrtat otvor pro koncovku nabíjení. Kabel je prodloužený obyč. dvoulinkou 2x0,5mm, celková délka kabelu je asi 2,5m (!!!, taky jsem se divil...). Více obrázky

post-30712-1237664249_thumb.jpg

post-30712-1237664266_thumb.jpg

post-30712-1237664274_thumb.jpg

post-30712-1237664284_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte niekto originálnu prípravu na navi Mio Moov? Rád by som to videl, ako to vlastne vyzerá, hlavne ten držiak, keď navi nie je pripojená. Takisto že či ide použiť aj iná navi - teoreticky by mala, keďže ten konektor je univerzálny mini USB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Jiri59: Nebylo by jednoduší (nebo praktičtější) kabel připojit na jiný zdroj, než je 12V zásuvka mezi sedadly, např. do pojistkové skříně?

Tohle je dobré řešení, ale pořád je to jen ukrytí kabelu a stále se blokuje zásuvka mezi sedadly.

Např. tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=32746 napojil napájení navigace na rádio.

Editováno: , autor: marcush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to taky samonalepovaci terc urceny pre navigacie. Z jednej strany ma samolepku (drzi ako das) a z druhej strany je hladky - pre prisavku navigacie.

Info o produkte:

vacsi (3.5')

http://www.garmin.sk/?cls=stoitem&stiid=49

alebo

mensi (2.5')

http://www.garmin.sk/?cls=stoitem&stiid=50

MA TO SVOJE VYHODY"

- je to v "prirodzenom" vyhladovom poli

- v pripade potreby moze navigaciu obsluhovat aj spolujazdec

- nie je to umiestnene na celnom skle (takze policajti nemaju sancu)

- je to prakticke (bez vrtania) a celkom esteticke

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Jiri59: Nebylo by jednoduší (nebo praktičtější) kabel připojit na jiný zdroj, než je 12V zásuvka mezi sedadly, např. do pojistkové skříně?

Tohle je dobré řešení, ale pořád je to jen ukrytí kabelu a stále se blokuje zásuvka mezi sedadly.

Např. tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=32746 napojil napájení navigace na rádio.

Díky za odkaz, je to paráda, ale zatím mám autíčko v záruce, tak jsem to řešil cestou nejmenšího odporu. Tu přihrádku stejně nepoužívám, žvýkažky a bonbóny mám vepředu :) Možná časem vymyslím něco lepšího, do té pojistkové skříňky - dobrý nápad, to mě nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2triktrak: Ty jo, to je dobrá věc, akorát ta cena mi na to přijde docela vysoká. Na druhou stranu svoji funkci to očividně plní skvěle, zauvažuji nad tím, protože jsem zvyklej z OII mít navigaci v těchto místech a ne na předním skle.

2Jiri59: Mě se ten nápad s pojistkovou skříní taky líbí, ale stejně jako ty mám auto v záruce a tak se do něj nechci moc vrtat. Proto mám jednoduše natažený kabel ze zásuvky k navigaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa mi podarilo nájsť foto originál prípravy na navi Mio Moov. Podľa foto je to štandardný mini usb konektor, zapojenie je pekne spravené do prístrojovej dosky, takže nikde žiaden škaredý kábel. Ale zaujímalo by ma, či tam ide pripojiť aj niečo iné, než Mio Moov - teoreticky by malo, konektor je univerzál, miesta je tam dosť...

post-140-1237933945_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nemate blizsie info o tej sade na Mio? Montazny navod, ako to vyzera rozobrate a aka je vzdialenost od USB konektora po tu "opierku". Rad by som vedel, kade je tahany kabel - prevrtanim cez pristrojovku? Ak dobre vidim, tak ten mini USBkonektor je aj spravne otoceny :palec2: takze by mi to vyhovovalo, kedze mam Mio C250.

Cena na eshop.valusek.sk je 66,57€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Neporadíte mi někdo jak sundat ty krytky kolem ovládání klimatizace? Rád bych dal vpravo držák na mobil a vlevo nad tlačítko vyhřívání okna ovládací kolečko HF sady.

Vůbec by se hodil nějaký rozkres co a jak se dá kde na palubce rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...