Přejít na obsah

Elektrické stahování oken - problémy, závady


lubos.x.

Doporučené příspěvky

to Confiman: Vrátím se ještě k automatickému pojezdu oken - mě nešlo řidičovo ani jedním směrem, pak jsem zkusil nastavit klíčem horní a spodní doraz a jezdilo pouze nahoru. Jednou takhle stojím na semaforu a čekám, sjel jsem si kolébkou na první polohu dolu, pak jsem podržel na cca 3s druhou polohu a ejhle okno již jezdí oběma směry. Takže po přečtení této diskuse a vlastně až kombinací obou způsobů se mi to podařilo zprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Zdravím.Potrebujem poradiť ! :) Ak zatváram spolujazdcove okno,tak mi výde do stvrtiny (cca 10cm) a samo znovu zíde dole. Alebo sa zastavi a musim ho posunut vypinacom dalsich 10 cm, zasa sa zastavi a na 3ti krat ho az vytiahnem. Hore ho dám len po častiach,asi po troch stlačeniach tlačidla. Tak funguje ,ak ho ovládam s oboch strán. Ale pritom smerom dole ide bez problemov. 

Dakujem, za radu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podívej se na svazek elektriky  u dveří, co jde do předního sloupku, lámají se tam vedení. jinak ty spínače, se dají rozebrat  a uvnitř pod gumovou krytkou bejvaj zoxidovaný tištěný spoje, který zrovna mě dělali chybu stahování PP skla, čistil jsem to lihem. a byl pokoj.

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak jsem tady z další závadou . Koupil jsem buchenvald Fabku  / kombi elegance - 03 /2003 - el stahování pouze před oken , manuální zrcátka - bez vyhř. / po nějakém bláznivém tuning zásahu a co šlo na autě pos.... to ten původní majitel zvládl. Mimo jiné i el. stahování okna u spolujezdce . Závada spočívá v tom že : stahování okna u řidiče jde OK ale stahování okna u spolujezdce nejde od řidiče ovládat vůbec a od spolujezdce jen po tom co sundám tapec - odpojím konektory a zase připojím . Pak zase funguje ale jen tak max 5 minut ale pouze ovladačem u spolujezdce !!!!   Rozdělal jsem dveře řidiče i spolujezdce jelikož jsem chtěl vzít vše od "dvojitého" ovládače u řidiče až k spolujezdci .A teď všechno co jsem zjistil : Výměna dvojitého ovladače za jiný nepomohla - stejné , v kabelovém svazku zjištěn přerušený bílo-fialový kabel - opraven - stejné , sloupek karoserie na pravé straně - vývod do spol. dveří - uhnil přívod + - opraven - stejné . No a teď to co myslím / nejsem si jist na 100% / bude kámen úrazu . Kabelový svazek ve dveřích spolujezdce je podle papírového štítku novější výroby - spousta kabelů ze svazku končí v konektoru ve dveřích bez protipólu , motorek podle roku výroby má mít OEM : 6Q1959802A ale na autě nalezen 6Y1959802 / podle popisu od r.v. 2004 + . Vyměnil jsem ještě ovladač u spolujezdce - pro jistotu ale nic , nic , nic ............. prostě je tam něco  v  ............. Jak už to bývá odjíždím v pátek na dovolenou a tak to dělám na poslední chvíli - jako vždy . Uznejte že jízda 1400 km  bez klima a s jedním funkčním předním oknem není to ideální . Dík moc za každou dobrou radu  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas,

Kupil som na fabku deflektory prednych okien a tie si s tym nevedia poradit.Ked sa automaticky zatvaraju,tak sa nedovru a zacnu sa opat otvarat,tak musim cuplik drzat ale aj tak zostanu asi 1cm od vrchu stat a tak musim cuplik pustit a opat ho podrzat a az potom sa okna zavru uplne. Riesil niekto nieco podobne?

Celkom som sa tym deflektorom potesil a takyto som ostal sklamany... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...