Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hospoda FA & RO

Pokec pro Fabii a Roomster

70 témat v tomto fóru

• 3 odpovědi
      • 737 zobrazení
    1. fabia combi drive

• 22 odpovědí
      • 1 349 zobrazení
    2. Název poklic?

• 7 odpovědí
      • 1 576 zobrazení
      • 28 odpovědí
      • 3 640 zobrazení
      • 10 odpovědí
      • 1 763 zobrazení
      • 17 odpovědí
      • 2 591 zobrazení
    3. Kontrola brzd na STK

• 3 odpovědi
      • 2 029 zobrazení
      • 27 odpovědí
      • 5 049 zobrazení
      • 17 odpovědí
      • 4 266 zobrazení
      • 72 odpovědí
      • 10 407 zobrazení
      • 147 odpovědí
      • 18 099 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 2 561 zobrazení
      • 13 odpovědí
      • 4 509 zobrazení
    4. Ojetina FI nebo II

• 237 odpovědí
      • 21 011 zobrazení
    5. Kolik chtít?

• 3 odpovědi
      • 2 687 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 3 190 zobrazení
      • 16 odpovědí
      • 3 523 zobrazení
      • 24 odpovědí
      • 3 589 zobrazení
    6. Čištění ozonem

• 1 odpověď
      • 2 505 zobrazení
    7. Souťež

• 1 odpověď
      • 1 895 zobrazení
      • 48 odpovědí
      • 12 108 zobrazení
      • 7 odpovědí
      • 2 418 zobrazení
    8. Roomster videa

• 4 odpovědi
      • 3 100 zobrazení
      • 9 odpovědí
      • 2 411 zobrazení
    9. E-shop autokozmetiky

• 7 odpovědí
      • 2 436 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Jaké máš prosím čísla tlumičů Bilstein a pružin Eibach? Co jsem hledal, tak se podle různých zdrojů liší.
      • Ahoj,   pokud mám v médiích jako zdroj např. USB, je možné procházet jednotlivé složky - jako na počítači.    V jukeboxu ale tuto možnost nevidím a můžu to procházet pouze podle alba/žánru/interpreta apod.   V jukeboxu nelze výběr souborů přepnout na složky, jako to lze u USB zdroje?   Díky, Petr
      • Asi bude nějaká nová verze madel, protože si stěžoval snad každý. Přijde mi to lépe slícované, asi s tím museli něco dělat. Ale jak říkám, třeba to po nějaké době bude stejné :-D.    Jinak co mi opravovali vypadávající krytky isofixu, tak jedna nevydržela hned první cestu s pasažérem a je to ve stejném stavu. Tudíž se budou měnit i ty protikusy v sedačce, ty mi neměnili, technik říkal, že první postup z ŠA bylo prostě ty původní nějak opravit, uchytit v sedačce. Akorát mě teda štve, že auto budu muset dát zase do servisu. Měnili mi i nefunkční svítilnu v kufru - po vyjmutí nešla zapnout a nesvítila. Jen mi tam teď dali s jinou teplotou LED světla - měl jsem celé osvětlení kufru LED studená bílá a teď nová svítilna svítí teple nebo denní světlo a po vyjmutí svítí studeně bíle jak bych si přál, tak nevím jestli je to zmetek nebo to teď tak dělají, každopádně to vypadá v kufru hlavně za tmy blbě...
      • je to se souhlasem budoucího majtele a nové bude až bude O IV, tedy nejdřív za 16 měsíců, bude to zase předváděčka   nicména na živo je to ještě hezčí na té stříbrné barvě