Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

V 31. 8. 2022 na 9:53, Chloop napsal:

Je to tak. Rozdíl v ceně TOP2.0 a TOP2.0 PREMIUM byl 12000 kč (po slevě pro mě asi rozdíl 11000 kč). A rozdíl byl jen v těch kamerách. Uvidím jak to nakonec dopadne. Samozřejmě se mi to nelíbí, ale pokud to auto bude mít vše ostatní jak má, tak ho neodmítnu kvůli 6000 kč.

Vzhledem k tomu, co píše @Mavok tak si myslím, že ti to vrací prodejce "z vlastní kapsy" aby předešel nějakým tahanicím. Od Škodovky neuvidí ani korunu.

 

Jinak s tím AreaView bych moc nečekal, že se do této generace vrátí, bohužel. Asi jsou rádi, že mají kamery aspoň pro Enyaqy a Superby. Nakonec ona to není až taková bomba jak to vypadá na první pohled... Pokud bych si měl vybrat auto bez areaview "hned" nebo čekat a řešit tahanice aby tam byl, tak bych se na to vykašlal. Pokud by to šlo připlatit, asi bych ty peníze dal, nicméně pokud by to byla jediná věc co chybí, umím si představit žít bez toho. Spíš by mi třeba vadil chybějící side assist, jak to má teď karoq. Tam nejde ani objednat, což mi přijde o dost horší u takového auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@filda88 Jo, to je rozmezí od prodejce, který mi řekl někdy před 3-4 týdny. Od té doby jsem s ním v kontaktu nebyl. Je možné, že v tuhle chvíli už tam bude zaplánován nějaký konkrétnější datum, stejně tak je možné, že už to zase posunuli :-D 

 

Uvidím, příští týden napíšu zase prodejci, tak dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega objednával 06/22  liftback RS s manuální převodovkou a dle prodejce by jej měl mít vyroben do konce tohoto roku. Zázrak to ovšem není, neboť byla pouze změněna objednávka jiné zákazníkem odmítnuté RS Octavie z důvodu dlouhého čekání.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/4/2022 at 3:38 PM, Mavok said:

Zanášeli jsme to do originálu předávacího protokolu, který si nechával prodejce. Prodejce je ochotný a snaží se nalézt řešení, nicméně Škoda vypadá neoblomně. Navíc tento krok udělali u všech aut plošně (minimálně u těch co, šly do výroby začátkem roku) a dle prodejce k tomu docházelo i dříve u všech typů aut. Viz zmíněný případ, že MS přišlo bez MS výbavy nebo Monte Carlo bez Monte Carlo výbavy...bez jakéhokoliv varování výrobce.

Jak jsi dopadl, hejblo se to nějak?

 

Bavil jsem se mezi řečí s mojim prodejcem obecně, a tvrdil, že toto je chyba prodejce, měl tě upozornit na to, ještě než ti auto dodali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Mavok napsal:

Momentálně vyčkáváme, zda se vrátí  Area View do nabídky. Případně pak objednání nového vozu s Area View a odkup současného za zvýhodněných podmínek. Takže řešení je nejisté s otazníkem. 
Jinak čeho jsem si všiml, nyní jde nově objednat el. ovládání sedadel bez nutnosti dokoupení top ergonomických sedadel.

Jinak ten Scout sám o sobě je super a jsem moc spokojen, jen vždy při parkování mám hořkost na jazyku :D. 

@Andreas92je to na předchozí stránce... 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 7. 2022 na 18:45, anjeT napsal:

Vyžádej si od dealera tuto tabulku, kde máš, kdy bylo objednáno.

image.thumb.png.7da05ea8eac16973da5b5b47fd32efaa.png

 

Jinak abych zmírnil nasranost ostatních, objednány dvě Octavie 30.6.21, kdy první je 2.0TDI 110kw ve Stylu prakticky v plné výbavě včetně nezávisleho topení a tažného = předposlední (již 4. termín) byl 26KT a nyní přehozen na 34KT a druhá 1.0 TSi Active v automatu, prakticky holá, předposlední KT28 a nyní bez zaplánované zakázky, uvedeno pouze předpokládané zaplánování 36-38KT.

Jedná o dvě prakticky úplně odlišná auta, takže podle čeho se plánuje ví jen bůh....

 

 

Tak jsem další ze šťastlivců, dnes hovor s dealerem a 34KT dodržen, OIV 2.0TDI DSG  vyrobena, teď v transportu na salon,příští týden snad k předání....druhá OIV +1.0 Tsi DSG  již zaplánovana na 38 KT...

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje vtipná situace pokračuje. Aktuálně auto posunuto z 44-46KT na 3-5KT 2023.

 

Pro shrnutí:

  • Objednáno 3.6.2021
  • Termín dodání 1-3 KT 2022 (první půlka ledna)
  • Posun na 19-21KT 2022 (květen)
  • Posun na 22-24KT 2022 (červen)
  • Posun na 23-25KT (konec června)
  • Posun na 43-45KT (konec října/začátek listopadu)
  • Posun na 44-46KT (listopad)
  • Posun na 3-5KT 2023 (přelom leden/únor)

Takže aktuálně to vypadá na krásných 21 měsíců čekání.

 

Až budu mít přes týden čas tak se opět o své pocity podělím s podporou Škoda Auto a následně sem, abych rozvířil i Vaši frustraci 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes info od prodejce, poslední termín 37-39/2022 zatím nezměněn, v systému vidí konkrétně 38. týden. ALE termíny u spousty Octavií prý "kloužou", tzn. dle jeho slov, že ten předpokládaný termín už se v systému nezmění, ale skutečná výroba sklouzne o další 3-4 týdny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kober napsal:

Tak moje vtipná situace pokračuje. Aktuálně auto posunuto z 44-46KT na 3-5KT 2023.

 

Pro shrnutí:

  • Objednáno 3.6.2021
  • Termín dodání 1-3 KT 2022 (první půlka ledna)
  • Posun na 19-21KT 2022 (květen)
  • Posun na 22-24KT 2022 (červen)
  • Posun na 23-25KT (konec června)
  • Posun na 43-45KT (konec října/začátek listopadu)
  • Posun na 44-46KT (listopad)
  • Posun na 3-5KT 2023 (přelom leden/únor)

Takže aktuálně to vypadá na krásných 21 měsíců čekání.

 

Až budu mít přes týden čas tak se opět o své pocity podělím s podporou Škoda Auto a následně sem, abych rozvířil i Vaši frustraci 😀

 

pokud se to dostane na 180 měsíců, bude to rovnou luxusně nejetý veterán

(nic ve zlém, cítím s tebou :-( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som auto objednával 01/22 (RS combi, 2,0TSI, M6) no predajca mi tvrdí, že v systéme vidí len to, že vozidlo je stále v poradovníku a zatiaľ mi nevie povedať KT, v ktorom by malo byť vyrobené. Posledná informácia od predajcu je jeho predpoklad, že tento rok auto zrejme nebude. Ako je možné, že niektorí predajcovia vedia určiť termín výroby auta (aj keď ho potom x-krát posúvajú), ktoré boli objednané ešte neskôr ako napríklad to moje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...