Přejít na obsah

spotřeba paliva 1.2 TSI 66-81kw


Majký

Doporučené příspěvky

Tak dneska tankovani plne nadrze na stejne benzince, jako posledne. 81kW Fabka nevytahla "paty" z mesta, palubak ukazoval od natankovani spotrebu 6.0 l/100km - vysledek po prepocitani = 5.81 l/100km. Za me super.

 

Ale uvidime jeste pri dalsim tankovani, sice jsem netankoval s uplne prazdnou nadrzi, ale kdyz jsem tankoval poprve po vyzvednuti auta z autosalonu, vlezlo se tam 47 litru, dneska "jen" 41, takze je mozne, ze jsem na tu prvni nadrz vyjezdil vice, nez jen 41, co jsem dneska dotankoval. Kazdopadne i kdybych pocital 45 litru jako vyjezdenych, prumer by byl 6.1 a to je na to, ze jsem jezdil jen po meste, a mam najeto zatim jen nejakych 750km, pro me skvela spotreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bruck an der Mur - /S6+A2/ - Wien, Voesendorf - /A21+A1/ - Linz - /A7+S10/ - D.Dvořiště - /E55+D3+D1/ - Praha (i s kolonami u Olbramovic, Benešova a v dešti na D1 před Prahou).

A neptejte se mě, proč tak blbě - prostě to tak vyšlo no :( Tam jsme jeli klasicky z Linze na A9 a Graz, ale taky jsme tam vytuhli na 1,5h v stojící koloně. Všude se něco opravuje... :(

 

post-94314-0-66798700-1466364038_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Záleží na tom jak moc nádrž "dojíždíš", já třeba tankuju pouze u jedné značky a tím pádem beru většinou dříve než je potřeba, ale tak těch 600-700 nebývá problém, můžeš nakouknout sem https://www.spritmonitor.de/en/detail/706381.html...za rok a kus už snad celkem vypovídající údaje, běžný provoz, mix krátkých tras přes týden a dlouhých o víkendu, dost dálnic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajn, většinou tankuji ne zadlouho po infu o tankování tak abych tankoval u "své" benzinky. Je to vždy kolem 40 litru a pokud podle tebe najedeš o něco málo víc jak 700 tak je to super. Já jsem rád když atakuji 600km. (F2 1,4i) Zezačátku jsem to s plynem nepřeháněl tak to bylo o 50km necelých většinou více než teď ale už nejsem tak opatrný než co jsem to kupoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy, co jste jeli těch 150-160 a 140 máte tu průměrnou nějak malou ne (kromě Davida C3)?  :D

 

včera Rostock - Praha a jel jsem s tempomatem na 140, všude kde byla neomezená a jinak všechny ty jejich 120, 130 a 60 na opravované dálnici před Drážďany a 80 přes Drážďany... ukazuje mi to něco takového - viz. příloha

 

Jinak konečně jsem zajel svoji jízdu za 4,8l :kol-147:  Rjukan - Oslo (bohužel jsem si to nevyfotil). S těmi jejich 60kami v horách a 80kami na okreskách je to fakt snadné :kol-138:

post-94314-0-48781900-1468767587_thumb.j

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2016 at 15:53, MilanHos napsal:

Jaký průměr máte s celkovým nájezdem na plnou nádrž? Prosím ale při běžné jízdě já osobně nemám zapotřebí držet spotřebu co nejníž, nejsem otrok auta :D

Děkuji

podle stylu jízdy, většinou kolem 800 km, můj rekord je 902 km na nádrž, ale to už jsem měl dojezd 0 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem s tímto autem dal delší trasu. Trasa Zlín - Borová Lada. Podle navi sygic nejrychlejší možná. Půlka dálnice, půlka okresky a města, vesnice. Dálnice 120km/h, místy 130km/h okresky 100km/h. 2 dospělí a kufr téměř plný. >> 66kw
e392c375f40538339ea6a10831d957c4.jpg

Odesláno z mého SM-G903F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...