Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Také mohu potvrdit, objednával jsem O4 v 10/2021 a zálohu nechtěli a to jsem se ještě dobrovolně nabízel, že ji uhradím :-D. Prý když si ji nevemu, tak ji určitě prodaj, ale kupni smlouvu jsem měl. Skutečně zálohu odmítli.

 

Na octavie skladovky uz maj prodejci pořadníky.

Osobně bych řekl, že situace už byla špatná min. rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2022 na 9:24, roman.semora napsal:

Dal jsem dotaz na prodejce jestli je možné ještě do konfigurace přidat nezávislé topení a jak to bude případně s cenou, odpověděl, že poptá u výroby a dá vědět. Zároveň na dotaz s jakým předstihem se ze zkušenosti vyplní zaplánování do výroby (aktuální předpoklad 37-39KT) abych měl prostor prodat aktuální auto, odpověděl "V současné chvíli je v zakázkovém čísle - FF*. Co to znamená to netuším."

Prodejce mi potvrdil možnost úpravy konfigurace - resp. přidání nezávislého topení, plánovaná výroba by se změnit neměla, stále tak platí KT37-39, cena vozu je navýšena pouze o nezávislé topení.

 

Na otázku jak dlouho dopředu se vyplní pole zaplánování výroby mi nedokázal odpovědět. Nemáte někdo prosím zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, roman.semora napsal:

Prodejce mi potvrdil možnost úpravy konfigurace - resp. přidání nezávislého topení, plánovaná výroba by se změnit neměla, stále tak platí KT37-39, cena vozu je navýšena pouze o nezávislé topení.

 

Na otázku jak dlouho dopředu se vyplní pole zaplánování výroby mi nedokázal odpovědět. Nemáte někdo prosím zkušenost?

To se nedá říct. změna konfigurace může výrobu posunout dopředu i dozadu. Troufám si odhadnout, že přidání Webasta bude bez vlivu. Pokud ho tedy mají na skladě. NZ ale výpadky snad nemělo. Každopádně výborná volba. NZ je skvělý prvek výbavy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak frustrace pokračuje. Moje RS TSI mamba je stále zaplánována na 25kt (ano a je 33...), informace z pondělí MINULÉHO týdne - auto je v lakovně, do konce (minulého) týdne snad bude. Auto do konce týdne nebylo. Teď tento týden má samozřejmě dovolenou můj dealer, nicméně jeho kolega mi řekl, že zatím jim ta moje RS nedošla. To už je divné. V pondělí v lakovně a dnes za víc jak týden auto u dealera stále není. Můj dotaz směřuje ke všem v této diskusi, kteří se v prodeji/výrobě pohybují. Je to normální, nebo se něco mohlo stát? Díky :/

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, iphonik4 napsal:

Tak frustrace pokračuje. Moje RS TSI mamba je stále zaplánována na 25kt (ano a je 33...), informace z pondělí MINULÉHO týdne - auto je v lakovně, do konce (minulého) týdne snad bude. Auto do konce týdne nebylo. Teď tento týden má samozřejmě dovolenou můj dealer, nicméně jeho kolega mi řekl, že zatím jim ta moje RS nedošla. To už je divné. V pondělí v lakovně a dnes za víc jak týden auto u dealera stále není. Můj dotaz směřuje ke všem v této diskusi, kteří se v prodeji/výrobě pohybují. Je to normální, nebo se něco mohlo stát? Díky :/

nechci tě provokovat, ale není se tvou "vysněnou" právě ten tvůj dealer na té dovolené? ;-)

ještě jednou se omlouvám, ale musel jsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, iphonik4 napsal:

Tak frustrace pokračuje. Moje RS TSI mamba je stále zaplánována na 25kt (ano a je 33...), informace z pondělí MINULÉHO týdne - auto je v lakovně, do konce (minulého) týdne snad bude. Auto do konce týdne nebylo. Teď tento týden má samozřejmě dovolenou můj dealer, nicméně jeho kolega mi řekl, že zatím jim ta moje RS nedošla. To už je divné. V pondělí v lakovně a dnes za víc jak týden auto u dealera stále není. Můj dotaz směřuje ke všem v této diskusi, kteří se v prodeji/výrobě pohybují. Je to normální, nebo se něco mohlo stát? Díky :/

S největší pravděpodobností budeš mít vyrobeno. Ale jestli do konce minulého týdne vyrobili, tak musíš počítat s tím, že solo auto prodejci fakt z fabriky nepovezou. Můj prodejce mi říkal 1-2 týdny od výroby, než k nim auto drazí. Tak bych vydržel do příštího týdne. buď rád že jsi na tom tak jak si. Jsou tu tací (vč. mě), co objednavali dřív jak ty a termín výroby v nedohlednu. Takže jsi na tom ještě dobře :)

  • Líbí se mi 2
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zzzzz😁😁 nové auto s víc jak 99 km bych nepřebral, takže to bude krátká dovolená 😂

 

@Rapid1.0díky za objasnění. No tady jde o to, že kdybych měl jistotu, že auto je opravdu komplet vyrobené a jen čeká na transport, tak počkám klidně týdny 2. Poslední info, které ovšem mám je to, že bylo před víc jak týdnem v lakovně. To je info od paní ze Škodovky, kam můj dealer volal. V systému zahájení výroby pořád nesvítí… Ovšem ten program prý vůbec nefunguje a většinou zahájení/ukončení výroby nesvítí dokud se auto nesloží u dealera…. 😊🙃 simply clever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, MatessH napsal:

Tak i já hlásím, že téměř na den přesně po 16 mesicich bych měl v pátek převzít svého Scouta. Od minulého týdne je u prodejce, teď ještě nějaké ty formality. 

Gratuluji. Já čekám jedenáct měsíců na Scouta a předběžně bych ještě 7 měsíců čekat měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pohádky ovčí babičky pokračují. Dealer se vrátil z dovolené. V systému pořád nesvítí zahájení výroby. Jen, že je zaplánovaný 25kt. Tak jsem na dealera zatlačil, ať zase zavolá do Škodovky a čekám na info. Nicméně jsem se dozvěděl zajímavou novinku :D U nás co máme RS a Scouty se ty auta údajně dodělávají v nějaké externí firmě, jelikož jsou to deriváty :D trochu se mi tomu nechce věřit a přijde mi to jako nesmysl, ale třeba mě někdo vyvede z omylu. To je jak AMG! :D 

 

V 16. 8. 2022 na 11:51, iphonik4 napsal:

Tak frustrace pokračuje. Moje RS TSI mamba je stále zaplánována na 25kt (ano a je 33...), informace z pondělí MINULÉHO týdne - auto je v lakovně, do konce (minulého) týdne snad bude. Auto do konce týdne nebylo. Teď tento týden má samozřejmě dovolenou můj dealer, nicméně jeho kolega mi řekl, že zatím jim ta moje RS nedošla. To už je divné. V pondělí v lakovně a dnes za víc jak týden auto u dealera stále není. Můj dotaz směřuje ke všem v této diskusi, kteří se v prodeji/výrobě pohybují. Je to normální, nebo se něco mohlo stát? Díky :/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2022 na 6:29, cross napsal:

@DušanVOn ten kámoš mívá obecně štěstí a já obecně smůlu, takže to bude asi tím :D Nicméně se mi moc nechce věřit, že všichni, co objednávají i třeba stejnou konfiguraci po mně, dostávají termíny 02/2024 a dál.

 

Musím potvrdit. Já jsem ten co má opravdu neskutečné štěstí. Objednával jsem Sportline 24.6.2022, auto bylo/je zaplánované na 33týden. (tedy necelé dva měsíce)

Dnes mi dealer volal, že zatím auto nebylo vyrobeno (údajně kvůli barvy). Dám pak vedět, i když chápu že moje novinky o stavu mohou být pro většinu frustrující. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Vzhledem k počtu prodaných aut za rok je barometrem nálady zákazníků z velké části situace u Škoda Auto. K tomu její mluvčí Pavel Jína říká: „Registrace nových vozů již několik měsíců nezrcadlí skutečný zájem zákazníků. Stále se potýkáme s pozůstatky pandemie, nedostatku polovodičů a narušení dodavatelského řetězce. V roce 2021 jsme přijali rekordní počet 107 000 zákaznických objednávek a i v současné době tak evidujeme převis poptávky nad nabídkou. Kvůli vysokému zájmu o naše vozy a výpadkům v dodávkách dílů se dodací lhůty v současné době nezkracují.“
Zdroj: https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/prodej-aut-pokles-showroom-inflace.A220821_222520_automoto_fdv

Konečně nějaké info přímo od Škodovky k zákazníkům - sice trochu nepřímo, ale přeci :D

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je hotovo💪 Auto je na cestě k prodejci. Objednáno 03/21, vyrobeno nekomplet bez dveřních výplní 05/22 a minulý týden zkompletováno. Informace o dokončení všech nekompletů bez dveřních výplní do 36.týdne zdá se být reálná.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...