Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Tiež sa pripojím... 

Škoda OCTAVIA 2.0 TDI  - objednané 2 rovanké kusy naraz v 10. mesiaci/2021 s dobou dodania 10 - max. 12 mesiacov !!! 


Po viacerých telefonátoch s predajcom sme sa dopracovali k tomu že v 12. mesiaci/2022  išlo prvé auto do výroby, následne nebolo skompletizované (pre nedostatok dielov) a dostalo sa do sklzu - stojí na letisku :)  
Po novom roku opäť telefonát, že druhé auto je zaplánované do výroby v 2. týždni kalendárneho roka 2023 a vraj ma byť hneď dokončené a predpokladané dodanie k predajcovi je prielom mesiacov január/február. 
Samozrejme ani toto sa nepodarilo, auto sa do výroby nedostalo (a podľa predajcu vraj ani ďalšie ktoré mali ísť

Stanovisko je aktuaálne také, že ani predajca ani importér nevie čo sa deje a nevedia odhadnuť kedy by mohli byť obe auta hotové. 
Čakáme ďalej... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

02/2022 objednané 4ks 2.0TDi 4x4, S+, DSG a 1ks viacmenej to isté vo verzii SCOUT.

Predbežný dátum dodania 04/23

Dnešné info od predajcu je:

2ks vyrobené koncom roka, nedokončené stoja na letisku.

2ks by mali ísť do výroby každým dňom, ďalší osud je neznámy.

SCOUT - stav neznámy.

Denne údajne dokončuje ŠKODA 50 až 100 áut, ktoré stoja na letisku a vraj ich tam na dokončenie čaká cca. 10000. Pri dobrej konštelácii hviezd to vyzerá ešte tri mesiace čakania, pri zlej takmer 7...

Editováno: , autor: mareex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 1. 2023 na 12:28, Pedro32 napsal:

@VampireGratuluju že to už budeš mít za chvilku k vyzvednutí. :) Jsi snad od poloviny prosince jediný, o kom jsem slyšel, že bude přebírat hotové auto.

 

Jak dlouho to stálo někde na odstavné ploše jako nekomplet? Fakt nerozumím těm termínům dodání, když má objednávka z konce 8/2021 stále není hotová. :(

@Pedro32 Odpoveď na tvoju otázku ako dlho to stálo na odstavnej ploche: Dealer mi povedal, že u môjho vozidla nebol žiadny prestoj z dôvodu nedokončenia či chýbajúceho dielu ... ale z dôvodu zdlhavej distribúcie dopravcu  

Editováno: , autor: Vampire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Škodovka umí - vzbudit plané naděje. :D Je to fakt nekonečný.

 

Jediná klika, že v rodině máme ještě jednu "nákupní tašku" a jsme mobilní. Já jsem totiž uvěřil původnímu termínu + začaly klesat ceny ojetin a v říjnu jsem se auta zbavoval. Kdybych věděl... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na Idnes:

 

V hlavním závodě Škody v Mladé Boleslavi je na příští týden na lince pro výrobu modelů Enyaq a Octavia naplánováno velké omezení provozu: „V tomto týdnu byly odvolány první dvě noční směny, jinak vše beze změn. Za to v příštím týdnu budou pouze 4 ranní směny a jinak všechny směny jsou odvolány. Zaměstnanci jsou z tohoto zděšení a ptají se, co bude dál, nikdo jim však v tuto chvíli nedokáže odpovědět a nejistota stále stoupá,“ píše Škodovácký odborář... 

 

🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dám jeden můj úsměvný update.:-)

Poslední příspěvek byl tento:

Předpokládaný termín dodání je konec února 2023, objednáno 08/2021...a údajně už se toto nebude posouvat.:-)

RS TDI DSG, Nezávislé Topení, Canton, Asistovaná jízda 2.0.

18 měsíců...hmmm

update: Před vánocemi informace, že se termín posunul na přelom leden/únor 2023, takže zrychlení.:-)

update2: nyní dotaz a termín se nyní posunul na polovinu března 2023 (takže 19 měsíců)

 

Mám teorii, že za moje posouvání může Canton + Liftback + RS......jiný černý tapecírung kvůli repro..možná i palubovka, subwoofer v rezervě, Verze SW Infotainmentu, který bude mít Canton v SW, který se už nedodává do O4.

 

Je tu někdo komu dodali CANTON do liftbacku v poslední době?...díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří subdodavatelé pro Škoda Auto a.s. již potvrdili snížení výroby po dobu cca 4 týdnů a předpokládají snížení výroby o cca 30%, i když není až tak jasné, kterých linek a kterých typů se to dotkne. Každopádně po zastavení výroby  Toyoty v Kolíně na celý měsíc, to je další signál, že to není  dobrý začátek roku 2023. 

 

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-skoda-auto-rusi-smeny-chybi-soucastky-odborari-se-boji-co-bude-dal-224734#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednáno máme ve stejném termínu tj. 08/2021

informace ohledně termínu dodání také totožné včetně průběžných "zaručených" termínů :)

Octavia 1.5 TSI E-tec DSG, Style +, combi

Ani Canton, ani nezavislé topení, ani RS ani liftback .. prostě to sázej jak jim přijde pod ruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekám na dodělání auta od cca 10. listopadu (2022). Ještě před 2 týdny mi říkali, že předpokládají dokončení vozu “na konci tohoto ledna”. Pokud mi zítra nepřijde nějaké info, tak je hned ve středu začnu otravovat. Tohle už není možný…

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Pedro32 napsal:

Já čekám na dodělání auta od cca 10. listopadu (2022). Ještě před 2 týdny mi říkali, že předpokládají dokončení vozu “na konci tohoto ledna”. Pokud mi zítra nepřijde nějaké info, tak je hned ve středu začnu otravovat. Tohle už není možný…

To chce klid. Jsou lidi, co čekají 16 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...