Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

@Dohny87tak jak to s Tebou vypadá? Už Ti vůz dovezli? Btw v jakém městě sídlí Tvůj dealer? Ja mám objednáno v Olomouci a jak jsem již zmínil. Od 25.8. kdy bylo auto kompletně vyrobeno čekám, až jej dovezou a už mě to nebaví… Asi příště objednám v Praze, jako jsem to udělal v případě O3 RS. Tam to auto dovezou beztak druhý den po zkompletování :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sebasten Sport-paket, pokud se nepletu, byl takový menší předchůdce verze Sportline, která ze začátku produkce OIV v nabídce nebyla. Černá maska, sportovní sedačky, černá piano lišta na palubce, sportovní volant, černý strop v interiéru apod. Po nějaké době ho zařízly, protože byl docela výhodný v poměru cena / výbava. Tuším, že byl za nějakých 15 tisíc? Možná 20. No a jako "náhradu" dali Sportline - samozřejmě dražší, který třeba nemůže mít tažné zařízení (pouze přípravu), na rozdíl od výbavy Style, kde tažné šlo i se Sport-paketem. 

Editováno: , autor: Rapid1.0
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2022 na 20:09, anjeT napsal:

 

 

Tak jsem další ze šťastlivců, dnes hovor s dealerem a 34KT dodržen, OIV 2.0TDI DSG  vyrobena, teď v transportu na salon,příští týden snad k předání....druhá OIV +1.0 Tsi DSG  již zaplánovana na 38 KT...

 

 

@iphonik4 Tak velká gratulace :-)........ moje druhá objednaná OIV 1.0Tsi dodržen termín výroby 38KT(ukončená výroba minulý čtvrtek), dnes též složena u dealera, příští týden k předání.......  všem čekatelům přeji brzké dodání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2022 na 15:48, roman.semora napsal:

Aktualizace po týdnu - vozidlo zaplánováno výrobou, ale nemá informaci o zahájení výroby ani VIN, tuším tu měl stejný stav @iphonik4 - jak ti to vůbec dopadlo, pořád čekáš? Kdy jsi měl zaplánování výroby?

 

vyroba.png

Aktualizace stavu - 3.9. zaplánováno výrobou; 27.9. zahájení výroby. VIN údajně k dispozici ještě není (alespoň ne pro prodejce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Rapid1.0 napsal:

Tak už taky hlásím hotovo, předáno, jezdím. Objednáno 21.6.2021, vyrobeno 8.9., 16.9. u prodejce, 30.9. předáno. Více info ZDE

Na ty kola jsem se díval na shopu, vypadají parádně. To v konfiguraci nebylo ne?

edit\\ už koukám ve tvém vlákně

Editováno: , autor: roman.semora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...