Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Kolegovi se podařilo v červnu náhodou trefit při objednávání nové O IV do odřeknuté objednávky na naftovou RS liftback s manuálem a i přes změnu na benzínový motor víceméně ve stejné konfiguraci mu auto tento týden předají na autosalonu. Takže čekal zhruba 4 měsíce. Bohužel neví odkdy byla úplně původní objednávka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Bubaq napsal:

Takže dnes dotaz do škodovky na termín dodání. Nyní běží 17. měsíc od objednání. A předpokládaný termíny výroby je únor 2023.

Jakooooo..... 😞

Smutné. Tohle mě na tom čekání vadilo snad úplně nejvíc. A sice, že když už já čekám 15 měsíců, proč někdo se stejnou konfigurací, motorem, převodovkou čekal 8 měsíců? Pochybuji, že všichni s tvou konfigurací čekali 20 měsíců, jako budeš ty, pokud ti to opravdu vyrobí až v tom únoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z britského fóra:

 

Jistý uživatel z Norska převzal po 16 měsících OIV RS, combi. Objednal si Moon White metalízu bez panoramy, dostal Velvet Red s panoramou. :-D

 

20221003_165642.thumb.jpg.cfe301b24a1367c1eea8d6c132292392.thumb.jpg.61a6ad0b70d2abbd6862a5f361284003.jpg

 

Auto převzal a jezdí, už prý nechtěl déle čekat. 

 

Jako že jsou případy odebrání Area view apod, protože nejsou díly, to už jsem si zvykl, ale že už Vám přidají výbavu a změní barvu...to je úplně nový level.

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Hamman napsal:

Datum objednani nevidim, jinak by slo se nahodne na par kusu podivat, ale automat neni nic vyjimecnyho, bude tam asi mit jinou specialitu

Aha, díky. Já myslel, že právě kvůli automatu čekám tak dlouho. Ale asi mi tam teda chtějí jako překvapení dát nějakou specialitu :D

 

před 8 minutami, Rapid1.0 napsal:

Smutné. Tohle mě na tom čekání vadilo snad úplně nejvíc. A sice, že když už já čekám 15 měsíců, proč někdo se stejnou konfigurací, motorem, převodovkou čekal 8 měsíců? Pochybuji, že všichni s tvou konfigurací čekali 20 měsíců, jako budeš ty, pokud ti to opravdu vyrobí až v tom únoru. 

Též si to říkám. Prd tomu rozumím, ale připadá mi, že prostě zaplánují objednávku tak jak to sedne do systému a neřeší, že stejná konfigurace byla před 2 měsíci zaplánovaná o rok později. "Měls objednat o měsíc později a měl bys to dřív."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Rapid1.0 napsal:

Jako že jsou případy odebrání Area view apod, protože nejsou díly, to už jsem si zvykl, ale že už Vám přidají výbavu a změní barvu...to je úplně nový level.

 

To musel špatně zadat prodejce, protože třeba barvu je snad jasný, že nedělá človek a systém si to jen tak nerozmyslí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změnu barvy (obzvláště na červenou) bych v žádném případě nevzal, asi bych se na prodejce vyřval, to nevím co bych dělal teda.

 

@BubaqTvl to je smutný. Nejhorší je, že situace opět není dobrá. Moje měla být vyrobena minulý čtvrtek (zaplánována tak byla) a došlo k posunu. Dle dealera zpoždění kvůli směnám atd. Prej nic neobvyklého, že většina oktávek co má zaplánovaný maj 1-2 týdny skluz. Tak doufám že to fakt klapne, protože v srpnu mi taky oznámili únor 2023 a to jsem si ve Škodovce vydupal "že se asi pos*ali" a nehodlal jsem se s tím smířit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 hours ago, Chloop said:

Tak mi teď volal prodejce. Auto je u něj. Zítra zaplatím fakturu a začátkem příštího týdne bude připravené k vyzvednutí. Chci přezout gumy a nainstalovat pravé zatmavovací zrcátko a dřív ho na dílnu nedostanou. 

Tak auto fakt existuje. Sem docela rád, že jsem "risknul" tu oranžovou i když jsem ji neviděl předtím naživo. Na můj vkus vypadá skvěle.

 

 

IMG_7895.jpg

IMG_7896.jpg

IMG_7897.jpg

  • Líbí se mi 6
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

37 minutes ago, Rapid1.0 said:

@Chloop Ke Scoutovi se ta Phoenix hodí naprosto skvěle. Parádní. Ten list nad levým světlem na té první fotce tomu dodává docela šmrnc, když si člověk uvědomí co je to za výbavu. Jak kdyby tam byl schválně 😄

Taky jsem si říkal, že ty listy tomu docela slušej. Takové podzimní souznění.

 

35 minutes ago, Hamman said:

To je vlastne to auto, co bylo na tuningu :D

No hlavně, že ho dotunili a dovezli. :)

 

32 minutes ago, cross said:

Bez SPZ rámečku to vypadá ještě o dost líp :) Ne že to změníš! :D

Budou tam tyhle rámečky s oranžovou linkou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak to tam toho máš docela dost :D

Já mám Combi Style Plus 1.5 TSI, DSG, multifunkční volant s pádly, tažné, Lava, Ochranná lišta nákladové hrany, Přední a zadní lapače a čekací dobu mám stejnou. Lapače se prý montují až u dealera, tak je asi problémový ten volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam v septembri 2021 objednane combi 1.5 tsi e-tec style plus. Dnes mi plan presunuli z KT 46/22 (ktory este ani nebol) na KT 5/23. Spytam sa asi blbost ale uz som dost nasraty. Predajca nema ziadnu moznost zistit s akym komponentom je problem? Keby som napriklad vedel ze kvoli bezdrotovej nabijacke cakam pol roka navyse, tak sa jej bezproblemov zrieknem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...