Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

"Dealeři spekulují..." "spekuluje se o tom..." "co je pravdy na tomto, nedokážeme posoudit..."  

To jsem to jen rychle prolétl. Já se divím, že to někdo schválí pro pustnutí na web a hlavně že se pod takový článek někdo podepíše. Tady jet o koukám pan Petr Miler... Já být jím, tak se stydím, že je tam moje jméno :D.

 

Navíc 11/2023 jak je v článku zcela určitě znamená týden 11, což je konec března, ale pro lidi co neobjednávají nové auto to je jasný listopad. Těžko říct, jestli to pan Miler sám neví nebo záměrně používá takto zaváděcí termín, protože přesun z října22 na listopad23 vypadá daleko hrozivěji, než z října na březen :).

 

Každopádně k pobavení dobrý :) 

Editováno: , autor: JirikHL
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, autoforum je odpad. Jsou schopni z jednoho starého videa napsat článek, který je z prvních 2/3 úplně o něčem jiném, do toho vloží screeny z videa a pak stejně i to video stojí za prd :D

A kdyby se posouvaly termíny o rok, tak po mé emailové výměně se zákaznickým servisem bych byl první na řadě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jestli do toho taky tak trochu nezasahuje algoritmus výběrů zpráv v mobilu ale přijde mi že na autoforu furt jen nadávají na všechno a na všechny.

Přijde mi to jako babina co furt řiká "Jó za mých mladých let bylo všechno ještě v pořádku", zajímalo by mě jaký tak může být průměrný věk v jejich redakci :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RDMBR napsal:

To by byla solidni havarka🙈

No a co pak ten chudák čekající budoucí majitel toho modrého Superba, který by to odskákal asi nejvíce.

Zajímalo by mě, jak by se k tomu kdo postavil. Zaplánovat přednostně do výroby, nebo zařadit na konec fronty a zákazníkovi sdělit "auto bylo vyrobené, ale nějaký debil ho sestřelil z kamionu, tak si zase počkáte".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám nevím. Jsem ochotnej už věřit čemukoli. Čekám už 20. měsíc a pokaždé co se zeptám jestli to poslední datum výroby platí, tak se posune o další měsíc. Aktuální datum je 41KT - 43KT. 41KT je příští týden, takže v pondělí píšu email dealerovi jestli to pořád platí. Kdo si chce vsadit jestli se to posune, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně původně při objednání v Únoru 2021 to mělo být půl roku. Po půl roce se šíleně dlouho nic nedělo. A potom začal maraton posouvání:

- květen 2022

- červen/červenec 2022

- 34KT 2022

- 37KT - 39KT 2022

- aktuálně 41KT - 43KT

 

Mám objednanou 147KW naftu. 🤷‍♂️

Editováno: , autor: Chloop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se dealer nijak ve Škodovce neangažuje? Vždyť tohle není normální. Přijde mi divné, že by takovou dobu chyběla nějaká součástka, resp. že se žádná obdobná auta, která byla objednána později, mezitím nevyrobila.

 

image.thumb.png.48c8fc55be92b3ebdd4a6adc7f62e256.png

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Chloop napsal:

Úplně původně při objednání v Únoru 2021 to mělo být půl roku. Po půl roce se šíleně dlouho nic nedělo. A potom začal maraton posouvání:

- květen 2022

- červen/červenec 2022

- 34KT 2022

- 37KT - 39KT 2022

- aktuálně 41KT - 43KT

 

Mám objednanou 147KW naftu. 🤷‍♂️

Je to opravdu smutné a je jasné, že hraje velkou roli konfigurace. Já měl objednáno 5.2.2021 a 25.6.2021 už stála na salonu a čekala na značky. Dneska už mám nalítáno 32.500km a představa, že bych stále čekal na dodání, je děsná.

Držím palec, ať to už konečně klapne a máš ji doma.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, že by tvé auto poslali vždy do války?

O pár stránek dřív tu měl někdo podobný osud, pak napsal nasraný mail do Škodovky a za chvíli měl auto vyrobeno.

Já to zkusil taky (ale jsem v jiné situaci - nelíbí se mi stanovený termín vzhledem k tomu, co veřejně prohlašují). Jen jsem je prý urazil a ve výsledku mi už ani neodpověděli a kontaktovali dealera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2022 na 10:45, Hamman napsal:

To psal ten konspirator odsud ne? Dobra blbost zase 😂 

Problém je v tom, že ani lidem ze škodovky se nedá věřit. Ostatně oni se jako výrobce k situaci spíše nevyjadřují a pokud ano tak jsou to opravdu všeobecná zdůvodnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, stanmar napsal:

Problém je v tom, že ani lidem ze škodovky se nedá věřit. Ostatně oni se jako výrobce k situaci spíše nevyjadřují a pokud ano tak jsou to opravdu všeobecná zdůvodnění.

ŠA předvádí nebývalou aroganci a nejen k zákazníkům ale i prodejcům. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/5/2022 at 7:17 PM, JirikHL said:

Já držím palce a vsadím se o 2 lajky, že to klapne! 🙂

@JirikHLMáš u mě dva lajky. Nějak jsem to nevydržel do pondělí a zeptal se na to dodání už dneska a dostal jsem tuhle zprávu:

 

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz.

Váš vůz je již v tuto chvíli již vyroben a půjde ještě do výrobní fáze "tuning", to znamená: oplastování, olištování atd.

Věřím, že v nejbližší době Váš vůz obdržíme.

Jakmile budu k tomuto vozu mít podklady od Škoda Auto, spojím se s Vámi a domluvíme se na dalším postupu.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...