Přejít na obsah

Benzin v oleji 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

tiež sa mi to zdalo čudné... buď jazdí ako rezonátor 750-1200 alebo závoďák 5500-7000 a obidva tieto príklady sú PRE TSI ALE AJ KAŽDÝ MOTOR ISTÁ SKORÁ SMRŤ! :kol-31: potom že sa TSI sere... keď si to kúpi dedo a jazdí na hroby a späť na 40 zaradená 5, alebo na jednotke až po 7000 otáčok-šak tam je turbo tak to je zavodiak... :kol-29:  :kol-25:  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......

 

Olej nemizí ani nepřibyva je pořad na MAX. 

 

Jak by se tam dostalo tolik vody?  :kol-32: 

 

Víš jak se pozná voda v oleji? Říká se tomu žehličkový nebo prskací test. Kápneš na ohřátý kus železa (nebo třeba výfuk) kapku oleje. Když to prská, je v něm voda. ;-)

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Styl jizdy kolem 2000 az 3000 to je smrt pro tento motor

 

Proč myslíš? 

 

Samozřejmě u mě se to vykompenzuje na dálnici toci 3000 az 4000 otacek kde motor točí víc, ve městě a mimo město jezdím většinou kolem dvatisíce až 3000 otáček když předháním to vytočím někdy až na 4000 otáček. Myslím že tenhle jízdní styl je normální? 

 

Když je motor studený tak mu nešlapu na krk dokud nedosáhne provozní teploty. Jinak bydlím v Krušných horách tak když jedu domu tak jedu skoro pořád do kopce. Většinou při každé jízdě se u mě motor prohřeje na 90°. Nebydlím ve městě kde bych jezdil z obchodu do obchodu a motor se neprohřál    :kol-47: 

Editováno: , autor: legomaniak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je taky chyba v prodejcich, ptal jsem se nekolika jestli TSI nebudou vadit kratke trasy a nebude dochazet k pruniku paliva do benzinu a vsichni odpovedeli, ze ne, ze tento motor si kupuji i lide co jezdi jen kratke trasy a ze jim ho doporucuji a problemech v zivote neslyseli. Mne uz je to jedno, vzal jsem atmo 1,4 a to se strasne divili, ze jsem si vybral tak stary motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandora ved ešte pred časom si vravel že si objednal tsi a teraz už 1,4 -ku????????

3týdny před výrobou to ještě může měnit, třeba to ještě udělá. Možná si při rozhodování trhá okvětní lístky, má mě ráda, nemá mě ráda, ale každopádně se momentálně rozhodl správně, tj. do 1.2TSI-šrotu nejít. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda-roomster, prosím ťa už nerieš stále 1.2 TSI vs 1.4 MPI. Pochopili sme, že ty TSI nemáš rád, ale nemusíš tu robiť flame a stále vnucovať svoj názor každému. Niekto má rád TSI, niekto starú atmosféru. A teraz sa vráťme späť k tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...