Jump to content

Interiér

Dotazy a zkušenosti s interiérem

Subforums

1. Zadní část Roomster

Vše k Roomsteru od B sloupku dozadu

731

Vše týkající se Fabie II od B sloupku dozadu

267
162 topics in this forum

1. Volanty 1 2 3 4 8

• 177 replies
    • 51,579 views
    • 142 replies
    • 58,020 views
    • 134 replies
    • 57,196 views
    • 116 replies
    • 32,692 views
  2. Loketní opěrky 1 2 3 4 10

• 244 replies
    • 61,040 views
  3. palubní deska 1 2 3 4 9

• 213 replies
    • 60,346 views
  4. potahy do vozu 1 2 3 4 7

• 163 replies
    • 43,493 views
  5. Sportovni sedacky 1 2 3 4 6

• 140 replies
    • 45,921 views
    • 118 replies
    • 49,028 views
    • 91 replies
    • 46,207 views
  6. Vrzání v palubce 1 2 3 4

• 85 replies
    • 18,954 views
  7. Folie na oknech 1 2 3 4

• 78 replies
    • 15,287 views
    • 77 replies
    • 18,302 views
    • 73 replies
    • 25,619 views
  8. odkladacia schranka 1 2 3

• 65 replies
    • 15,419 views
    • 64 replies
    • 15,099 views
  9. Oprava kuze na volantu 1 2 3

• 61 replies
    • 20,419 views
  10. Sedadla 1 2 3

• 59 replies
    • 18,983 views
  11. Riadiaca páka, manžeta 1 2 3

• 55 replies
    • 30,699 views
    • 53 replies
    • 10,499 views
  12. Schránka pod sedadlem 1 2 3

• 50 replies
    • 16,621 views
  13. Vrzající sedadlo 1 2 3

• 50 replies
    • 12,708 views
    • 49 replies
    • 12,480 views
    • 48 replies
    • 7,449 views
    • 46 replies
    • 17,576 views

• Aktuální příspěvky

• Nechápu jak někdo může napsat vzhled je pro mě druhořadý a řešit že mu vadí poškrábané auto 😂. Buď mi na vzhledu záleží a plastiky na auto nedávám a nebo mi na něm nezáleží a odřeniny neřeším...auto 13 let vydrží i snima.  Navíc odrbané to auto bude i snima... jen to z 90% vypadá tragicky. Hezký to bylo jen na té bílo černé MC.
    • Díky všem za odpovědi a zkušenosti. Auto hnuté není - prostě hluboká (někde více, někde méně) rýha přes celý bok, do cesty mi vjel traktor s nosičem balíků sena, trochu se mi to podařilo strhnout, ale "škrtl" jsem o něj. Z reakcí jsem tedy pochopil, jak to asi proběhne, a že to v podstatě bude taková sázka do loterie, jak to dopadne (co pošlou za díl, jak šikovní budou lakýrníci a mechanici).   Barvu mám tu hnědou (magnetic?) metalízu, nevím, do jaké míry je to lepší / horší / stejné než jiné metalízy.    Ale co mám na výběr - buď nové dveře (+ blatník / nárazník), nebo jen "vyklepat" a přelakovat? ad "vyklepat" a přelakovat: Ten servisák mi říkal, že to je dvojitý plech, že to vyklepat nejde, a abych tam měl 1-1,5cm tmelu, že to nedoporučuje. A stejně by to museli přelakovat. Výhoda by byla, že by nemuseli usazovat dveře (aspon teda doufám, že je nesundávají, když to lakují) ad nové dveře: tak budou to nové díly, ale potenciální problém s usazením.    Ještě jsem se chtěl zeptat na to lakování (nových) dveří - dočetl jsem se, že už se nepoužívá barva stejného složení jako při výrobě, ale nějaká akrylátová, a že tam asi bude o něco silnější vrstva (proto ten rozdíl v odstínu, "hloubce", co odborník pozná, jak jste tady uváděli). No a dotaz - to se taky "vypaluje" ta barva? Bude taky tak odolná (tvrdá) + trvanlivá jako z výroby?     Asi to moc řeším; samozřejmě vím, že jsou horší věci, že to mohlo dopadnout hůř, a že můžu být rád, že auto není hnuté, atd. Ale štve mě to (slušně řečeno), za auto jsem dal docela dost peněz, mám ho od novoty, starám se o něj, nechci ho ani za pár let prodávat...    Každopádně chlapi díky za ty reakce.         
    • Pokud není auto hnuté, tak není problém dveře usadit správně. A poskládat je tak, aby nic nedrnčelo. Problém je ale trochu s lakem - lze to udělat tak, že laik rozdíl nepozná ani s lupou. Šťoura, nebo například lakýtník to ale vždy pozná okamžitě. Nejde primárně ani tak o odstín. Ten lak je prostě jiný, metalíza má jinou "hloubku". A když člověk ví, jak se podívat, tak to vidí i na několik metrů.
    • Tak mám za sebou neuspěšny pokus o montáž. Kabel k senzoru se mi podařilo protáhnout palubkou bez nutnosti demontovat rádio. C konektor bcm ještě šel. Ale A konektor jsem vzdal. Netvrdím že to nejde ale není tam ani vůbec místo. Kdyby byl zájem nabízím "instalační sadu". Spínač + senzenzor + kabeláž.
    • Tak ja mam auto ze servisu a vse spraveno, uz nic nevrze, az na spojkovy pedal, ktery promazali, ale jakmile se zahreje motor zacne opet neprijemne vrzat :D ...  Jinak myslim, ze technik rikal, ze menily manzety na naprave na nejake modifikovane + neco se servo rizenim, ale vic vam nereknu co presne to bylo  ... uz si nejak nevzpominam :D  ... ale pry na obe dve veci Skodovka vydala TPI ... 
  • Create New...