Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Přesně, jak píše @kober, Autoforum je plný demagogů a s prominutím i idi*tů, to nejsou žádní novináři. Serózní práce nula, co není koncern, je špatné, elektroauta fuj... prostě jakýkoliv obsah z toho webu nemá absolutně žádnou hodnotu pro to, aby jej člověk bral vážně. A to říkám jako bývalý novinář, za takové "kolegy" bych se styděl.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to není sto lidí, sto názorů. To je zkrátka fakt, že Autoforum je neobjektivní odpad, který s novinařinou nemá absolutně nic společného. Aneb Autoforum je něco jako dezinformační weby, pouze se nezabývají politikou, ale auty. Tzn. jakýkoliv obsah je automaticky nedůvěryhodný.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Zdenek 13 napsal:

Ne, opravdu je to 2022.

Až do dne W45 to vypadalo skvěle, nyní počáteční radost však trochu opadla na úkor nejistoty. 

Kdo nečeká minimálně rok, měl by mít zakázáno tady vůbec psát a stěžovat si  :-D 

 

edit: @Clerfayt Tvůj smysl pro humor bych nechtěl mít. 

Editováno: , autor: Rapid1.0
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 5
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2022 na 8:56, roman.semora napsal:

Tyvole, "když to půjde dobře". Takže budeme rádi když stihneme začátek letní sezóny.. Taky mám rozpracovaný kousek, akorát teda z 27/9; a to jsem si říkal že super, že jde do býroby, že teď se kompletujou celá auta ':D

Před chvílí telefonát od prodejce, že auto složili na salónu. Jo, konečně po 14 měsících, a teď záludná otázka - vydržet do nového roku a mít v techničáku o rok mladší auto, díky uvedení do provozu 2023? Popř. mě napadla možnost vyzvednout po 20.12., deset dnů jezdit na převozkách a zaregistrovat hned z kraje Ledna. Ovšem máme v plánu nějaké cesty do zahraničí mezi svátky autem a to na převozkách nemůžu.

 

Jo a ještě detail, že stále nemám prodanou skladovku co jsem před půl rokem pořídil. Někdo nějaký tip na dealera co nabízí férovou cenu, popř. aktuálně poptává nějaké RS do sortimentu? Klidně pm, děkuju.

 

Komplet příběh - objednávka 25.8.2021; zahájení výroby 27.9.2022; výroba vozidla tuším 8.12.2022; složeno u dealera 15.12.2022; cenová garance i výše slevy zachováno - objednával jsem RS 2.0. TSI, 120 let motorsport + webasto a volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...